1. Riding Class R1, tammat -
30/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
18/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
18/40
5. Riding Class R3, tammat -
9/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
4/40
7. Driving Class R1, tammat -
17/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
18/40
9. Driving Class R2, tammat -
17/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
7/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
23/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
20/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
17/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Show Reserve Champion
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
3. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
4. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
5. Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
6. Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
7. Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
8. Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
9. Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
10. Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
11. Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
12. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
13. Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
14. Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
15. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
16. Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
17. Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
18. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
Class Reserve Champion
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
3.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
4.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
5.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
6.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
7.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
8.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
9.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
10.
taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
11.
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
12.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
13.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
14.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
15.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
16.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
17.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
18.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
19.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
20.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
21. Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
22. Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
23. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
24. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
25. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
26. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
27. Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
28. Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
29. taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
30. taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
3.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
4.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
5.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
6.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
7.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
8.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
9.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
10.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
11.
Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
12.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
13.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
14.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
15.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
16.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
17.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
18.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
19.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
20.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
21. Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
22. Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
23. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Champion
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
Class Reserve Champion
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
3.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
4.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
5.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
6.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
7.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
8.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
9.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
10.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
11.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
12.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
13.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
14.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
15.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
16.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
17.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
18.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
Class Champion
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
Class Reserve Champion
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
3.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
4.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
5.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
6.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
7.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
8.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
9.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
10.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
11.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
12.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
13.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
14.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
15.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
16.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
17.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
18.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
Class Champion
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
Class Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
4.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
5.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
6.
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
7.
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
8.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
9.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Reserve Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
3.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
4.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
Class Champion
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
Class Reserve Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
3.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
4.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
5.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
6.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
7.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
8.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
9.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
10.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
11.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
12.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
13.
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
14.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
15.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
16.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
17.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
Class Champion
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
Class Reserve Champion
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
3.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
4.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
5.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
6.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
7.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
8.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
9.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
10.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
11.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
12.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
13.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
14.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
15.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
16.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
17.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
18.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
Class Reserve Champion
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
3.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
4.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
5.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
6.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
7.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
8.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
9.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
10.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
11.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
12.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
13.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
14.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
15.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
16.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
17.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
Class Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Reserve Champion
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
3.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
4.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
5.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
6.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
7.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
8.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
9.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
10.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
11.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
12.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
13.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
14.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
15.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
Class Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Reserve Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
3.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
4.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Champion
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
Class Reserve Champion
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
3.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
4.
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
5.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
6.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
7.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
Class Reserve Champion
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
3.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
4.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
5.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
6.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
7.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
8.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
9.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
10.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
11.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
12.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
13.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
14.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
15.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
16.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
17.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
18.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
19.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
Class Champion
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
3.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
4.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
5.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
6.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
7.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
8.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
9.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
10.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
11.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
12.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
13.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
14.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
15.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
16.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
17.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
18.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
19.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
20.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
21. Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
22. Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
23. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
Class Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Reserve Champion
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
3.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
4.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
5.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
6.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
7.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
8.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
9.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
10.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
11.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
12.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
13.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
14.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
15.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
17.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
18.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
19.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
20.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Class Champion
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
Class Reserve Champion
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
3.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
4.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
5.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
6.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
7.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
8.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
9.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
10.
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
11.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
12.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
13.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
14.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
15.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
16.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
17.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
5.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Champion
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
Class Reserve Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
3.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
4.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
5.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)