1. Riding Class R1, tammat -
28/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
31/40
3. Riding Class R2, tammat -
21/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
21/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R1, tammat -
17/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
19/40
9. Driving Class R2, tammat -
19/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
7/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
25/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
23/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
24/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
19/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
9/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
Show Reserve Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
3. Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
4. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
5. Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
6. Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
7. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
8. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
9. Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
10. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
11. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
12. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
13. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
14. Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
15. Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
16. taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
17. Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
18. Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Champion
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
3.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
4.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
5.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
6.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
7.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
8.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
9.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
10.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
11.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
12.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
13.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
14.
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
15.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
16.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
17.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
18.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
19.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
20.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
21. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
22. Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
23. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
24. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
25. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
26. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
27. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
28. Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
Class Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Reserve Champion
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
3.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
4.
Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
5.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
6.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
7.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
8.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
9.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
10.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
11.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
12.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
13.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
14.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
15.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
16.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
17.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
18.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
19.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
20.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
21. Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
22. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
23. Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
24. Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
25. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
26. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
27. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
28. Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
29. Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
30. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
31. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
Class Champion
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
Class Reserve Champion
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
3.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
4.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
5.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
6.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
7.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
8.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
9.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
10.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
11.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
12.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
13.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
14.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
15.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
16.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
17.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
18.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
19.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
20.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
21. Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
Class Champion
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
Class Reserve Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
3.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
4.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
5.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
6.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
7.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
8.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
9.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
10.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
11.
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
12.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
13.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
14.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
15.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
16.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
17.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
18.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
19.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
20.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
21. Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
Class Champion
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
3.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
4.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
5.
felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
6.
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
7.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
8.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
3.
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
4.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
5.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
6.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
3.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
4.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
5.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
6.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
7.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
8.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
9.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
10.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
11.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
12.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
13.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
14.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
15.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
16.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
17.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
Class Reserve Champion
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
3.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
4.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
5.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
6.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
7.
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
8.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
9.
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
10.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
11.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
12.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
13.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
14.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
15.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
16.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
17.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
18.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
19.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
Class Champion
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
Class Reserve Champion
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
3.
felissa - A.D. Fairy Queen (SPC-MR2-1654)
4.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
5.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
6.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
7.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
8.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
9.
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
10.
felissa - A.D. Shandora (SPC-MR2-1655)
11.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
12.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
13.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
14.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
15.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
16.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
17.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
18.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
19.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
Class Reserve Champion
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
3.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
4.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
5.
felissa - A.D. Little Venture (SPC-SR2-1653)
6.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
7.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
8.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
9.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
10.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
11.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
12.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
13.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
14.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
15.
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
16.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
17.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
Class Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Reserve Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
3.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
4.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
5.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
Class Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
3.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
4.
Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
5.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
6.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
7.
Jannica - Ron Rafael B (SPC-SR3-1164)
Class Champion
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
Class Reserve Champion
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
3.
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
4.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
5.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
6.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
7.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
8.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
9.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
10.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
11.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
12.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
13.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
14.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
15.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
16.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
17.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
18.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
19.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
20.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
21. Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
22. Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
23. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
24. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
25. Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
Class Champion
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Class Reserve Champion
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
3.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
4.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
5.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
6.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
7.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
8.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
9.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
10.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
11.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
12.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
13.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
14.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
15.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
16.
Jack - A.D Cheeky Chester (SPC-SR1-1885)
17.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
18.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
19.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
20.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
21. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
22. Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
23. taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
Class Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Reserve Champion
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
3.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
4.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
5.
felissa - Yentel Vanilla Blossom (SPC-MR2-1534)
6.
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
7.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
8.
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
9.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
10.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
11.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
12.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
13.
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
14.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
15.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
17.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
18.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
19.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
20.
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
21. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
22. ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
23. Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
24. Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Class Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Class Reserve Champion
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
3.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
4.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
5.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
6.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
7.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
8.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
9.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
10.
Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
11.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
12.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
13.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
14.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
15.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
16.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
17.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
18.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
19.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Class Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
Class Reserve Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
3.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
4.
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
5.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
6.
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
7.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
8.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
9.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
Class Reserve Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
3.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
4.
Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)
5.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
6.
Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
7.
felissa - Cadwaladr (SPC-SR3-1511)
8.
Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)
9.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
10.
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)