1. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
26/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
22/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
7/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
9/40
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
Show Reserve Champion
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
3. Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
4. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
5. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
6. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
Class Reserve Champion
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
3.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
4.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
5.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
6.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
7.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
8.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
9.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
10.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
11.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
12.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
13.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
14.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
15.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
16.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
17.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
18.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
19.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
20.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
Class Champion
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
Class Reserve Champion
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
3.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
4.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
5.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
6.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
7.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
8.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
9.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
10.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
11.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
12.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
13.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
14.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
15.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
16.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
17.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
18.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
19.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
20.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
Class Champion
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
Class Reserve Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
4.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
5.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
6.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
7.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
8.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
9.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
10.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
11.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
12.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
13.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
14.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
15.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
16.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
17.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
18.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
19.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
20.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
21. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
22. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
23. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
24. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
25. Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
26. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
Class Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
3.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
4.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
5.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
6.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
7.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
8.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
9.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
10.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
11.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
12.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
13.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
14.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
15.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
16.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
17.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
18.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
19.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
20.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
21. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
22. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
5.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
6.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
7.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Champion
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
4.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
5.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
6.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
7.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
8.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
9.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)