1. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
26/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
22/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
7/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
9/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
Show Reserve Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
3. Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
4. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
5. taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
6. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
Class Champion
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
Class Reserve Champion
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
3.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
4.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
5.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
6.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
7.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
8.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
9.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
10.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
11.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
12.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
13.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
14.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
15.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
16.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
17.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
18.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
19.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
20.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
3.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
4.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
5.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
6.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
7.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
8.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
9.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
10.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
11.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
12.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
13.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
14.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
15.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
16.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
17.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
18.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
19.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
20.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
Class Champion
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Class Reserve Champion
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
3.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
4.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
5.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
6.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
7.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
8.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
9.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
11.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
12.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
13.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
14.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
15.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
16.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
17.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
18.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
19.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
20.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
21. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
22. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
23. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
24. Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
25. Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
26. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
Class Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
Class Reserve Champion
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
3.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
4.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
5.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
6.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
7.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
8.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
9.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
10.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
11.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
12.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
13.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
14.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
15.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
16.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
17.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
18.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
19.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
20.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
21. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
22. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
Class Champion
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
3.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
4.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
5.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
6.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
7.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
4.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
5.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
6.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
7.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
8.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
9.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)