1. Driving Class R1, tammat -
21/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
3. Driving Class R2, tammat -
20/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
27/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
24/40
Show Supreme Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
Show Reserve Champion
Kida - Trawsfynydd Beli Mawr (SPC-SR1-1521)
3. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
4. Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
5. Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
6. Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
7. Kida - Silverhill Yoko (SPC-SR2-1458)
8. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Reserve Champion
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
3.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
4.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
5.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
6.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
7.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
8.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
9.
Kida - Maerdydale Talar (SPC-MR1-1519)
10.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
11.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
12.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
13.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
14.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
15.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
16.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
17.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
18.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
19.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
20.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
21. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
Class Champion
Kida - Trawsfynydd Beli Mawr (SPC-SR1-1521)
Class Reserve Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
3.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
4.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
5.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
6.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
7.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
8.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
9.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
10.
Kida - Crunwere Luc Llwych (SPC-SR1-1520)
11.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
12.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
13.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
14.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
15.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
16.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
17.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Class Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
Class Reserve Champion
Kida - Albertslunds Lovestory (SPC-MR2-1593)
3.
Kida - Gletness Victoria (SPC-MR2-1470)
4.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
5.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
6.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
7.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
8.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
9.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
10.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
11.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
12.
Kida - Barbie v.d. Derrymoore (SPC-MR2-1592)
13.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
14.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
15.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
16.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
17.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
18.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
19.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
20.
Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
Class Champion
Kida - Silverhill Yoko (SPC-SR2-1458)
Class Reserve Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
3.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
4.
Kida - Albertslunds Donkey Kong (SPC-SR2-1591)
5.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
6.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
7.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
8.
Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
9.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
10.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
11.
Kida - Willow Sparkle (SPC-SR2-1459)
12.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
13.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
14.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
3.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
4.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
5.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
6.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
7.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
8.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
9.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
10.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
11.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
12.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
13.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
14.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
15.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
16.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
17.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
18.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Champion
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
3.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
4.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
5.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
6.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
7.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
8.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
9.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
10.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
11.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
12.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
13.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
14.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
15.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
16.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
17.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
18.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
19.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
20.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
Class Champion
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
Class Reserve Champion
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
3.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
4.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
5.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
6.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
7.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
8.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
9.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
10.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
11.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
12.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
13.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
14.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
15.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
16.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
17.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
18.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
19.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
20.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
21. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
22. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
23. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
24. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
25. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
26. Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
27. Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
Class Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
3.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
4.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
5.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
6.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
7.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
8.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
9.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
10.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
11.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
12.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
13.
Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
14.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
15.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
16.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
17.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
18.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
19.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
20.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
21. Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
22. Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
23. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
24. Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)