1. Driving Class R1, tammat -
21/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
3. Driving Class R2, tammat -
20/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
27/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
24/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Show Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
3. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
4. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
5. Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
6. Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
7. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
8. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Class Reserve Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
3.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
4.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
5.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
6.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
7.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
8.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
9.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
10.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
11.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
12.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
13.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
14.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
15.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
16.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
17.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
18.
Kida - Maerdydale Talar (SPC-MR1-1519)
19.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
20.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
21. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
3.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
4.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
5.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
6.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
7.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
8.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
9.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
10.
Kida - Crunwere Luc Llwych (SPC-SR1-1520)
11.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
12.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
13.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
14.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
15.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
16.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
17.
Kida - Trawsfynydd Beli Mawr (SPC-SR1-1521)
Class Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Reserve Champion
Kida - Gletness Victoria (SPC-MR2-1470)
3.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
4.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
5.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
6.
Kida - Barbie v.d. Derrymoore (SPC-MR2-1592)
7.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
8.
Kida - Albertslunds Lovestory (SPC-MR2-1593)
9.
Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
10.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
11.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
12.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
13.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
14.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
15.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
16.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
17.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
18.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
19.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
20.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Champion
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
Class Reserve Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
3.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
4.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
5.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
6.
Kida - Silverhill Yoko (SPC-SR2-1458)
7.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
8.
Kida - Albertslunds Donkey Kong (SPC-SR2-1591)
9.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
10.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
11.
Kida - Willow Sparkle (SPC-SR2-1459)
12.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
13.
Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
14.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
Class Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Reserve Champion
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
3.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
4.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
5.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
6.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
7.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
8.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
9.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
10.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
11.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
12.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
13.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
14.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
15.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
16.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
17.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
18.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
Class Reserve Champion
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
3.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
4.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
5.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
6.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
7.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
8.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
9.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
10.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
11.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
12.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
13.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
14.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
15.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
16.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
17.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
18.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
19.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
20.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
Class Reserve Champion
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
3.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
4.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
5.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
6.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
7.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
8.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
9.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
10.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
11.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
12.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
13.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
14.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
15.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
16.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
17.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
18.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
19.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
20.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
21. Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
22. Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
23. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
24. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
25. ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
26. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
27. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
Class Champion
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
3.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
4.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
5.
Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
6.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
7.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
8.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
9.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
10.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
11.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
12.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
13.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
14.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
15.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
16.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
17.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
18.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
19.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
20.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
21. Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
22. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
23. Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
24. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)