1. Riding Class R1, tammat -
29/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
29/40
3. Riding Class R2, tammat -
25/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
24/40
5. Riding Class R3, tammat -
12/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
9/40
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
Show Reserve Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
3. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
4. Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
5. Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
6. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Champion
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
Class Reserve Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
3.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
4.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
5.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
6.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
7.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
8.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
9.
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
10.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
11.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
12.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
13.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
14.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
15.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
16.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
17.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
18.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
19.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
20.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
21. Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
22. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
23. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
24. Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
25. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
26. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
27. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
28. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
29. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
Class Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Reserve Champion
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
3.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
4.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
5.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
6.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
7.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
8.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
9.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
10.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
11.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
12.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
13.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
14.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
15.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
16.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
17.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
18.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
19.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
20.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
21. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
22. Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
23. Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
24. tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
25. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
26. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
27. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
28. Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
29. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
Class Reserve Champion
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
3.
Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
4.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
5.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
6.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
7.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
8.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
9.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
10.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
11.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
12.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
13.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
14.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
15.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
17.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
18.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
19.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
20.
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
21. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
22. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
23. Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
24. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
25. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
Class Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
Class Reserve Champion
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
3.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
4.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
5.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
6.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
7.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
8.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
9.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
10.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
11.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
12.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
13.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
14.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
15.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
16.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
17.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
18.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
19.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
20.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
21. Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
22. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
23. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
24. Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
Class Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Dandelion of Loreley (SPC-MR3-905)
3.
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
4.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
5.
Tinúvel - DD Starshine (SPC-MR3-907)
6.
Tinúvel - DD Star War (SPC-MR3-908)
7.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
8.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
9.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
10.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
11.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
12.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Champion
Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
Class Reserve Champion
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
3.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
4.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
5.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
6.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
7.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
8.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
9.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)