1. Riding Class R1, tammat -
29/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
29/40
3. Riding Class R2, tammat -
25/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
24/40
5. Riding Class R3, tammat -
12/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
9/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
Show Reserve Champion
Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
3. Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
4. Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
5. Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
6. Tinúvel - DD Starshine (SPC-MR3-907)
Class Champion
Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
Class Reserve Champion
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
3.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
4.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
5.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
6.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
7.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
8.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
9.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
10.
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
11.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
12.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
13.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
14.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
15.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
16.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
17.
Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
18.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
19.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
20.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
21. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
22. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
23. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
24. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
25. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
26. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
27. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
28. tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
29. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
Class Champion
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
Class Reserve Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
3.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
4.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
5.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
6.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
7.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
8.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
9.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
10.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
11.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
12.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
13.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
14.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
15.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
16.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
17.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
18.
Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
19.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
20.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
21. Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
22. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
23. Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
24. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
25. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
26. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
27. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
28. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
29. Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
Class Champion
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
Class Reserve Champion
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
3.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
4.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
5.
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
6.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
7.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
8.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
9.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
10.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
11.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
12.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
13.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
14.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
15.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
16.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
17.
Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
18.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
19.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
20.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
21. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
22. Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
23. Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
24. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
25. Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
Class Champion
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
Class Reserve Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
3.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
4.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
5.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
6.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
7.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
8.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
9.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
10.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
11.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
12.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
13.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
14.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
15.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
16.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
17.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
18.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
19.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
20.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
21. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
22. Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
23. Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
24. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
Class Champion
Tinúvel - DD Starshine (SPC-MR3-907)
Class Reserve Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
3.
Tinúvel - DD Star War (SPC-MR3-908)
4.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
5.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
6.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
7.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
8.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
9.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
10.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
11.
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
12.
Tinúvel - Dandelion of Loreley (SPC-MR3-905)
Class Champion
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
Class Reserve Champion
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
3.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
4.
Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
5.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
6.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
7.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
8.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
9.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)