1. Riding Class R1 -
27/40
2. Riding Class R2 -
23/40
3. Riding Class R3 -
14/40
4. Driving Class R1 -
19/40
5. Driving Class R2 -
26/40
6. Driving Class R3 -
8/40
7. In-Hand Class R1 -
26/40
8. In-Hand Class R2 -
23/40
9. In-Hand Class R3 -
14/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
Show Reserve Champion
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
3. Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
4. Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
5. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
6. Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
7. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
8. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
9. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Champion
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
3.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
4.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
5.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
6.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
7.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
8.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
9.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
10.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
11.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
12.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
13.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
14.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
15.
Nora - Nerywick Teddy (SPC-SR1-1723)
16.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
17.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
18.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
19.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
20.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
21. Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
22. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
23. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
24. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
25. Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
26. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
27. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
Class Champion
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
3.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
4.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
6.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
7.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
8.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
9.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
10.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
11.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
12.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
13.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
14.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
15.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
16.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
17.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
18.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
19.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
20.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
21. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
22. Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
23. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
3.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
4.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
5.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
6.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
7.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
8.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
9.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
10.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
11.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
12.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
13.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
14.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
Class Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
3.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
4.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
5.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
6.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
7.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
8.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
9.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
10.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
11.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
12.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
13.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
14.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
15.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
16.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
17.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
18.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
19.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
Class Champion
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
Class Reserve Champion
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
3.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
4.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
5.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
6.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
7.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
8.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
9.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
10.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
11.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
12.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
13.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
14.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
15.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
16.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
17.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
18.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
19.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
20.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
21. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
22. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
23. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
24. Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
25. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
26. Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Champion
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
Class Reserve Champion
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
3.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
4.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
5.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
6.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
7.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
8.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Champion
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Class Reserve Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
3.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
4.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
5.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
6.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
7.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
8.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
9.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
10.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
11.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
12.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
13.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
14.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
15.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
16.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
17.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
18.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
19.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
20.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
21. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
22. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
23. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
24. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
25. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
26. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Champion
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
Class Reserve Champion
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
3.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
4.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
5.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
6.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
7.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
8.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
9.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
10.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
11.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
12.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
13.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
14.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
15.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
16.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
17.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
18.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
19.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
20.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
21. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
22. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
23. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
Class Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
Class Reserve Champion
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
3.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
4.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
5.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
6.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
7.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
8.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
9.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
10.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
11.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
12.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
13.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
14.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)