1. Driving Class R1, tammat -
15/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
3. Driving Class R2, tammat -
18/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
26/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
24/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
23/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
22/40
Show Supreme Champion
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
Show Reserve Champion
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
3. Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
4. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
5. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
6. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
7. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
8. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Class Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
Class Reserve Champion
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
3.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
4.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
5.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
6.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
7.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
8.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
9.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
10.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
11.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
12.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
13.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
14.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
15.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
Class Champion
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
Class Reserve Champion
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
3.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
4.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
5.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
6.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
7.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
8.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
9.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
10.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
11.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
12.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
13.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
14.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
15.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
16.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
17.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
Class Reserve Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
3.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
4.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
5.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
6.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
7.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
8.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
9.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
10.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
11.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
12.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
13.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
14.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
15.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
17.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
18.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
Class Champion
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Class Reserve Champion
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
3.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
5.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
6.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
7.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
8.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
9.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
10.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
11.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
Class Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
3.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
4.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
5.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
6.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
7.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
8.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
9.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
10.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
11.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
12.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
13.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
14.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
15.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
16.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
17.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
18.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
19.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
20.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
21. Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
22. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
23. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
24. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
25. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
26. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Champion
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
3.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
4.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
5.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
6.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
7.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
8.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
9.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
10.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
11.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
12.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
13.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
14.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
15.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
16.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
17.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
18.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
19.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
20.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
21. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
22. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
23. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
24. Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
Class Champion
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
Class Reserve Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
3.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
4.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
5.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
6.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
7.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
8.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
9.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
10.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
11.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
12.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
13.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
14.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
15.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
16.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
17.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
18.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
19.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
20.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
21. ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
22. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
23. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
Class Champion
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
Class Reserve Champion
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
3.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
4.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
5.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
6.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
7.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
8.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
9.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
10.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
11.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
12.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
13.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
14.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
15.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
16.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
17.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
18.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
19.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
20.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
21. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
22. Örp - Scott (SPC-SR2-1693)