1. Driving Class R1, tammat -
15/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
3. Driving Class R2, tammat -
18/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
26/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
24/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
23/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
22/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
Show Reserve Champion
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
3. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
4. Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
5. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
6. taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
7. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
8. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Champion
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
Class Reserve Champion
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
3.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
4.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
5.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
6.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
7.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
8.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
9.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
10.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
11.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
12.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
13.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
14.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
15.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
Class Champion
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
Class Reserve Champion
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
3.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
4.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
5.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
6.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
7.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
8.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
9.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
10.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
11.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
12.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
13.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
14.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
15.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
16.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
17.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
Class Champion
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
3.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
4.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
5.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
6.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
7.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
8.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
9.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
10.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
11.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
12.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
13.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
14.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
15.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
16.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
17.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
18.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Champion
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
Class Reserve Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
3.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
4.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
5.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
6.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
7.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
9.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
10.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
11.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Champion
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
Class Reserve Champion
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
3.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
4.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
5.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
6.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
7.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
8.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
9.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
10.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
11.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
12.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
13.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
14.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
15.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
16.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
17.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
18.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
19.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
20.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
21. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
22. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
23. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
24. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
25. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
26. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
Class Champion
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
Class Reserve Champion
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
3.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
4.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
5.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
6.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
7.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
8.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
9.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
10.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
11.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
12.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
13.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
14.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
15.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
16.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
17.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
18.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
19.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
20.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
21. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
22. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
23. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
24. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
Class Champion
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
3.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
4.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
5.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
6.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
7.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
8.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
9.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
10.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
11.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
12.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
13.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
14.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
15.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
16.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
17.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
18.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
19.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
20.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
21. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
22. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
23. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
Class Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Reserve Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
3.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
4.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
5.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
6.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
7.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
8.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
9.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
10.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
11.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
12.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
13.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
14.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
15.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
16.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
17.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
18.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
19.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
20.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
21. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
22. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)