1. Open Class Riding, tammat -
36/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
36/40
3. Open Class Driving, tammat -
29/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
28/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
39/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
31/40
Show Supreme Champion
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
Show Reserve Champion
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
3. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
4. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
5. Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
6. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
Class Champion
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Class Reserve Champion
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
3.
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
4.
Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
5.
Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
6.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
7.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
8.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9.
Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
10.
Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
11.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
12.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
13.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
14.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
15.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
16.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
17.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
18.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
19.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
20.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
21. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
22. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
23. Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
24. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
25. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
26. Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
27. tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
28. Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
29. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
30. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
31. Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
32. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
33. Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
34. Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
35. Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
36. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
Class Champion
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
Class Reserve Champion
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
3.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
4.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
5.
Nora - Nerywick Teddy (SPC-SR1-1723)
6.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
7.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
8.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
9.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
10.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
11.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
12.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
13.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
14.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
15.
Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
16.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
17.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
18.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
19.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
20.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
21. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
22. Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
23. Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
24. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
25. Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
26. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
27. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
28. Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
29. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
30. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
31. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
32. tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
33. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
34. Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
35. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
36. Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
Class Champion
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Class Reserve Champion
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
3.
Tinúvel - Lunete 5594 (SPC-MR2-130)
4.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
5.
Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
6.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
7.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
8.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
9.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
10.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
11.
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
12.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
13.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
14.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
15.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
16.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
17.
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
18.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
19.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
20.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
21. Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
22. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
23. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
24. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
25. Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
26. Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
27. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
28. Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
29. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
Class Reserve Champion
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
3.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
4.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
5.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
6.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
7.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
8.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
9.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
10.
Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
11.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
12.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
13.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
14.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
15.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
16.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
17.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
18.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
19.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
20.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
21. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
22. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
23. Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
24. Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
25. Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
26. Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
27. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
28. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
Class Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Reserve Champion
Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
3.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
4.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
5.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
6.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
7.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
8.
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
9.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
10.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
11.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
12.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
13.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
14.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
15.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
16.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
17.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
18.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
19.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
20.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
21. Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
22. Tinúvel - Vuornan Peaches And Cream (SPC-MR2-1578)
23. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
24. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
25. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
26. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
27. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
28. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
29. Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
30. Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
31. Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
32. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
33. Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
34. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
35. Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
36. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
37. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
38. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
39. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
Class Champion
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
Class Reserve Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
3.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
4.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
5.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
6.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
7.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
8.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
9.
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
10.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
11.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
12.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
13.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
14.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
15.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
16.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
17.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
18.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
19.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
20.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
21. Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
22. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
23. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
24. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
25. Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
26. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
27. Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
28. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
29. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
30. Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
31. Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)