1. Open Class Riding, tammat -
36/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
36/40
3. Open Class Driving, tammat -
29/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
28/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
39/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
31/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Show Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
3. Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
4. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
5. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
6. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
Class Reserve Champion
Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
3.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
4.
Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
5.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
6.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
7.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
8.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
9.
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
10.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
11.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
12.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
13.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
14.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
15.
Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
16.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
17.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
18.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
19.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
20.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
21. Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
22. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
23. dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
24. Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
25. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
26. Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
27. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
28. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
29. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
30. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
31. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
32. Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
33. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
34. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
35. Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
36. taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
Class Champion
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
Class Reserve Champion
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
3.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
4.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
5.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
6.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
7.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
8.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
9.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
10.
Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
11.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
12.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
13.
Nora - Nerywick Teddy (SPC-SR1-1723)
14.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
15.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
16.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
17.
Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
18.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
19.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
20.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
21. Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
22. Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
23. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
24. Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
25. Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
26. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
27. Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
28. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
29. taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
30. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
31. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
32. Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
33. Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
34. Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
35. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
36. Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
Class Champion
Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
Class Reserve Champion
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
3.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
4.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
5.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
6.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
7.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
8.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
9.
Tinúvel - Lunete 5594 (SPC-MR2-130)
10.
Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
11.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
12.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
13.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
14.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
15.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
16.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
17.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
18.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
19.
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
20.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
21. Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
22. Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
23. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
24. Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
25. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
26. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
27. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
28. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
29. Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
Class Champion
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
Class Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
3.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
4.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
5.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
6.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
9.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
10.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
11.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
12.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
13.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
14.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
15.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
16.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
17.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
18.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
19.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
20.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
21. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
22. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
23. Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
24. Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
25. Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
26. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
27. Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
28. Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
Class Champion
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
Class Reserve Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
3.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
4.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
5.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
6.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
7.
Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
8.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
9.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
10.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
11.
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
12.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
13.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
14.
Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
15.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
16.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
17.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
18.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
19.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
20.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
21. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
22. Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
23. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
24. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
25. Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
26. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
27. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
28. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
29. Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
30. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
31. Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
32. Tinúvel - Vuornan Peaches And Cream (SPC-MR2-1578)
33. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
34. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
35. Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
36. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
37. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
38. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
39. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
Class Champion
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Reserve Champion
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
3.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
4.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
5.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
6.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
7.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
8.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
9.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
10.
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
11.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
12.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
13.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
14.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
15.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
16.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
17.
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
18.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
19.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
20.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
21. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
22. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
23. Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
24. Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
25. Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
26. Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
27. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
28. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
29. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
30. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
31. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)