1. Riding Class R1 -
28/40
2. Riding Class R2 -
27/40
3. Riding Class R3 -
9/40
4. Driving Class R1 -
19/40
5. Driving Class R2 -
31/40
6. Driving Class R3 -
9/40
7. In-Hand Class R1 -
26/40
8. In-Hand Class R2 -
35/40
9. In-Hand Class R3 -
13/40
Show Supreme Champion
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
Show Reserve Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
3. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
4. Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
5. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
6. Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
7. Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8. Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
9. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
Class Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Class Reserve Champion
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
3.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
4.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
5.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
6.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
7.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
8.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
9.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
10.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
11.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
12.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
13.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
14.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
15.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
16.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
17.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
18.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
19.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
20.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
21. Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
22. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
23. Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
24. Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
25. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
26. Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
27. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
28. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
Class Champion
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
Class Reserve Champion
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
3.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
4.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
5.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
6.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
7.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
8.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
9.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
11.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
12.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
13.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
14.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
15.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
16.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
17.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
18.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
19.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
20.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
21. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
22. Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
23. Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
24. Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
25. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
26. Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
27. Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
Class Champion
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
Class Reserve Champion
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
3.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
4.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
5.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
6.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
7.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
8.
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
9.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
Class Champion
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
Class Reserve Champion
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
3.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
4.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
5.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
6.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
7.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
8.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
9.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
10.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
11.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
12.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
13.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
14.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
15.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
16.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
17.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
18.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
19.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Class Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
Class Reserve Champion
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
3.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
4.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
5.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
6.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
7.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
8.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
9.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
10.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
11.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
12.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
13.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
14.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
15.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
16.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
17.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
18.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
19.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
20.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
21. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
22. Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
23. Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
24. taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
25. Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
26. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
27. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
28. Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
29. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
30. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
31. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
Class Champion
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
5.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
6.
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
7.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
8.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
9.
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
Class Champion
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
3.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
4.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
5.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
6.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
7.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
8.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
9.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
10.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
11.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
12.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
13.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
14.
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
15.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
16.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
17.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
18.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
19.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
20.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
21. Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
22. Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
23. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
24. Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
25. Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
26. Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
Class Champion
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Class Reserve Champion
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
3.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
4.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
5.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
6.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
7.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
8.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
9.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
10.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
11.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
12.
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
13.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
14.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
15.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
16.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
17.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
18.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
19.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
20.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
21. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
22. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
23. Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
24. Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
25. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
26. Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
27. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
28. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
29. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
30. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
31. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
32. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
33. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
34. Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
35. Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
Class Champion
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
4.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
5.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
6.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
7.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
8.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
9.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
10.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
11.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
12.
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
13.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)