1. Riding Class R1 -
28/40
2. Riding Class R2 -
27/40
3. Riding Class R3 -
9/40
4. Driving Class R1 -
19/40
5. Driving Class R2 -
31/40
6. Driving Class R3 -
9/40
7. In-Hand Class R1 -
26/40
8. In-Hand Class R2 -
35/40
9. In-Hand Class R3 -
13/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Show Reserve Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
3. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
4. Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
5. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
6. Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
7. Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
8. Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
9. Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
Class Champion
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
3.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
4.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
5.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
6.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
7.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
8.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
9.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
10.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
11.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
12.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
13.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
14.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
15.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
16.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
17.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
18.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
19.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
20.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
21. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
22. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
23. Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
24. Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
25. Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
26. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
27. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
28. tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
Class Champion
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
Class Reserve Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
3.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
4.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
5.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
6.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
7.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
8.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
9.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
10.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
11.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
12.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
13.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
14.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
15.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
16.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
17.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
18.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
19.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
20.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
21. Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
22. Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
23. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
24. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
25. Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
26. Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
27. Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
Class Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Reserve Champion
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
3.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
4.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
5.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
6.
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
7.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
8.
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
9.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
Class Champion
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Reserve Champion
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
3.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
4.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
5.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
6.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
7.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
8.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
9.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
10.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
11.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
12.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
13.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
14.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
15.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
16.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
17.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
18.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
19.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Champion
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
Class Reserve Champion
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
3.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
4.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
5.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
6.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
7.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
8.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
9.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
10.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
11.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
12.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
13.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
14.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
15.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
16.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
17.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
18.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
19.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
20.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
21. Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
22. Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
23. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
24. Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
25. Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
26. Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
27. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
28. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
29. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
30. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
31. Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
Class Champion
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
4.
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
5.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
6.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
7.
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
8.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
9.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
Class Champion
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
3.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
4.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
5.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
6.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
7.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
8.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
9.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
10.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
11.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
12.
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
13.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
14.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
15.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
16.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
17.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
18.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
19.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
20.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
21. Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
22. Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
23. Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
24. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
25. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
26. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Class Champion
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
3.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
4.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
5.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
6.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
7.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
8.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
10.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
11.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
12.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
13.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
14.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
15.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
16.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
17.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
18.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
19.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
20.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
21. Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
22. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
23. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
24. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
25. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
26. Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
27. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
28. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
29. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
30. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
31. Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
32. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
33. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
34. Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
35. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
Class Champion
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
Class Reserve Champion
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
3.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
4.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
5.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
6.
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
7.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
8.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
9.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
10.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
11.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
12.
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
13.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)