LJ - laukkakilpailu

Aika 31.10.2017 / CAS 48 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 30.10.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 7f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 9f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 maiden 13f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#4 allowance 7f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 allowance 9f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#6 G3 7f T, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G3 9f T, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#8 G2 Chardonnay VFU Stakes (Breeders' Cup Turf Sprint prep) 6f T, 3-8yo R1 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
#9 G2 New York Handicap (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 10f T, 3-8yo R1 F&M || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
#10 G1 Woodbine Mile (Breeders' Cup Turf Mile prep) 8f T, 3-8yo R1 open || 632000 - 379200 - 252800 - 126400 - 63200 v€

Tulokset

#1 maiden 7f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 2v xx-o Rockstar - om. Milja H.
2. 2v xx-t Lindiwe - om. Natalia
3. 3v xx-t Norwood Aurelia - om. Ginevra
4. 5v xx-o Lord Graveguard xx - om. Anarchy
5. 3v xx-t Síoraí Piratess - om. Dimma
6. 2v xx-t End of Time PRG - om. Odeya
7. 2v xx-t Barirye - om. Natalia
8. 2v xx-t Visious Hampton - om. Casper
9. 2v xx-t Drag Away BW - om. Ida T
10. 3v xx-o King Khan - om. Nerita
11. 2v xx-o Arctic Cold - om. neon
12. 2v xx-o Vacant Lot xx - om. Lumikatti
13. 3v xx-o Deepthink - om. Nerita
Tulokset: 12-10-1-3-6-13-8-4-11-9-5-2-7

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
2v xx-t Swingdance - om. Rigtan

#2 maiden 9f T, 2-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 2v xx-t Destiny Hampton - om. Casper
2. 2v xx-o Hath No Fury - om. Odeya
3. 3v xx-t Fierce Flow - om. Nerita
4. 3v xx-o Ocean Amigo - om. Ginevra
5. 3v xx-o Novaspace - om. Nerita
6. 2v xx-t Woven Air - om. neon
7. 3v xx-t Funny One - om. Dimma
8. 2v xx-t Holdin' Me Back - om. miivi
9. 2v xx-t Quality Bluff BW - om. Natalia
10. 2v xx-t Sick Cinderella - om. Ida T
11. 2v xx-o Seven Deadly Sins - om. Brianna
12. 2v xx-o Retro Recruit - om. miivi
13. 2v xx-o Handicraft BW - om. Natalia
Tulokset: 10-1-4-3-11-9-8-5-12-6-7-2-13

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
2v xx-o Sharpshooter - om. Rigtan

#3 maiden 13f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 7v xx-t Imaperfect Sír - om. sandi
2. 4v xx-t Flying Beauty BW - om. Dimma
3. 3v xx-t Tariro - om. Natalia
4. 3v xx-o Radar Adonis - om. Ginevra
5. 3v xx-o Un Deux Trois - om. Odeya
6. 4v xx-o Out For Glory - om. neon
7. 3v xx-t Nyarai - om. Natalia
8. 3v xx-o Markiesje - om. Nerita
9. 3v xx-o Game Day - om. Nerita
10. 3v xx-t Mistic Mia - om. Sartza
Tulokset: 7-10-6-3-5-4-9-8-2-1

#4 allowance 7f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 2v xx-t Caecilia - om. Natalia
2. 3v xx-t Star Saga - om. farga
3. 2v xx-o Gambito - om. neon
4. 2v xx-t Rich Love - om. Milja H.
5. 2v xx-o Howdy Ladies - om. Milja H.
6. 3v xx-o Riddle Bounce - om. farga
7. 2v xx-o Lumiere - om. Ida T
8. 2v xx-o Chicago - om. Perho
9. 2v xx-o Ender's Game - om. miivi
10. 3v xx-t Sweet Mango - om. Nerita
11. 3v xx-o Clubhunter - om. Nerita
12. 2v xx-t Danger Hampton - om. Casper
13. 2v xx-o Last One - om. Dimma
Tulokset: 2-10-11-4-13-6-9-8-5-1-7-12-3

#5 allowance 9f T, 2-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 2v xx-o Pop It BW - om. Milja H.
2. 3v xx-t Rigantona - om. Natalia
3. 3v xx-o Vasco - om. farga
4. 2v xx-t The Otsider - om. Ida T
5. 2v xx-o The King - om. miivi
6. 2v xx-t Dreamer - om. Perho
7. 2v xx-t Merely A Set - om. Odeya
8. 2v xx-o For The Record - om. neon
9. 3v xx-t Medeia - om. Natalia
10. 3v xx-t Red Ace - om. Nerita
11. 2v xx-t Prodigy Muse - om. Reprobate
12. 3v xx-o Fireheart - om. Nerita
Tulokset: 11-12-4-1-3-8-10-7-9-6-2-5

#6 G3 7f T, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 2v xx-o Conall - om. Natalia
2. 2v xx-o King Triton - om. miivi
3. 5v xx-o Abyssus xx - om. Anarchy
4. 2v xx-o High Voltage - om. Rigtan
5. 2v xx-t Flaming Night BW - om. Milja H.
6. 2v xx-t Tiger Eyes BW - om. Dimma
7. 2v xx-t Brain Washed - om. miivi
8. 2v xx-o Kerneels - om. Natalia
9. 2v xx-t Trouble Hampton - om. Casper
10. 3v xx-t Red Refuzion - om. Nerita
11. 2v xx-t Princess Desire - om. Perho
12. 4v xx-t Thaola Triswarin xx - om. Anarchy
13. 2v xx-t Tropical Twist - om. neon
14. 2v xx-t Bloodwine PRG - om. Milja H.
Tulokset: 2-9-7-10-14-1-12-4-11-6-3-5-8-13

#7 G3 9f T, 2-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v xx-t Constellation - om. Jayde Wuopio
2. 3v xx-o Dappler - om. sandi
3. 2v xx-o Razzle Dazzle - om. Rigtan
4. 2v xx-o Mad Hatter - om. Ida T
5. 2v xx-t Infinitesimal - om. Odeya
6. 3v xx-o Mycroft - om. Brianna
7. 2v xx-o Inner Fire - om. neon
Tulokset: 6-5-3-7-1-2-4

#8 G2 Chardonnay VFU Stakes (Breeders' Cup Turf Sprint prep) 6f T, 3-8yo R1 open || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
1. 3v xx-t Uudaith - om. miivi
2. 3v xx-o Siegfried - om. Natalia
3. 7v xx-o Wonderman - om. Rigtan
4. 4v xx-o Moon Bright LY - om. Elly
5. 3v xx-o Zyphuros - om. Natalia
6. 4v xx-o Newell PRG - om. Milja H.
7. 8v xx-t Síoraí Pisces - om. sandi
8. 3v xx-o Septimus B - om. Sartza
9. 3v xx-o Lightning Whip - om. Jayde Wuopio
10. 3v xx-o Meteor Rain BW - om. Dimma
11. 3v xx-o Cestrinus PRG - om. Odeya
12. 5v xx-o Elly's Tomboy - om. Elly
13. 3v xx-t Right Now - om. miivi
Tulokset: 13-2-11-7-4-6-8-10-9-3-1-12-5

#9 G2 New York Handicap (Breeders' Cup Filly & Mare Turf prep) 10f T, 3-8yo R1 F&M || 120000 - 72000 - 48000 - 24000 - 12000 v€
1. 3v xx-t Nefarious Seraphim - om. Sartza
2. 3v xx-t Adrastea - om. Natalia
3. 3v xx-t Better Luck Next Time - om. Elly
4. 3v xx-t Astral Witch - om. Sartza
5. 8v xx-t Quesadilla Feig - om. sandi
6. 8v xx-t Amorina Feig - om. neon
7. 3v xx-t Dazzling PRG - om. Odeya
8. 4v xx-t Tasty Bean BW - om. Dimma
9. 3v xx-t Zodiac Princess - om. Elly
10. 3v xx-t Laughing Out Loud - om. Nerita
Tulokset: 7-8-4-1-10-9-3-5-6-2

#10 G1 Woodbine Mile (Breeders' Cup Turf Mile prep) 8f T, 3-8yo R1 open || 632000 - 379200 - 252800 - 126400 - 63200 v€
1. 3v xx-t Giefwater - om. Ida T
2. 4v xx-o Really Don't BW - om. Milja H.
3. 4v xx-o Rascal Boom BW - om. Dimma
4. 3v xx-t Angada - om. Natalia
5. 3v xx-o L.A. Empire - om. Elly
6. 8v xx-o Doomed Error Fik - om. Reprobate
7. 8v xx-o Last Will Sands - om. sandi
8. 3v xx-t Requiem xx - om. Elly
9. 3v xx-o Chrono Deputy - om. Sartza
10. 4v xx-o Restless Thought - om. Ginevra
11. 5v xx-t Ilyana Presjor xx - om. Anarchy
12. 4v xx-o Tazwell PRG - om. Odeya
Tulokset: 2-5-12-8-9-10-6-1-7-11-4-3

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!