LJ - laukkakilpailu

Aika 12.11.2018 / CAS 52 (joulukuu)
Ilmoittautuminen 11.11.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#9 G1 St. Yard Shanila Stakes (Russian Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
#10 G1 Ganymede BHE Stakes (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 325000 - 195000 - 130000 - 65000 - 32500 v€
#11 G1 Syjahat Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€

Tulokset

#1 maiden 9f D, 3-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. Täytehevonen
3. Täytehevonen
4. 3v at-o Aykhant Parag - om. TuuliaT.
5. 3v at-o Atmak BUG - om. Tinúvel
Tulokset: 5-1-2-4-3

#2 maiden 11f D, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. Täytehevonen
2. 4v at-o Chayka Symon - om. TuuliaT.
3. 4v tersk-t Vladislava - om. TuuliaT.
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-3-4-5-2

#3 allowance 9f D, 3-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 5v tersk-o Nikolai - om. Dimma
2. Täytehevonen
3. 3v at-t Kalyna ATKD - om. TuuliaT.
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 3-2-4-5-1

#4 allowance 11f D, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. 4v tersk-o Kazimir Kir - om. TuuliaT.
2. 4v at-o Owynn AÇ - om. Casper
3. 6v don-o Alex - om. Dimma
Tulokset: 2-1-3

#5 G3 9f D, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 3v at-o Garim S - om. sandi
2. 4v at-t Yylan AÇ - om. Casper
3. 4v at-t Yana Chayka - om. TuuliaT.
4. 5v tersk-o Valeriy - om. Dimma
5. 3v tersk-t Dhefriy - om. TuuliaT.
Tulokset: 5-1-4-2-3

#6 G3 11f D, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-t Rhouz - om. TuuliaT.
2. 4v at-o Dryw AÇ - om. Casper
3. 6v turk-t Stephanie - om. Dimma
Tulokset: 1-3-2

#7 G2 9f D, 3-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 5v at-t Fikriye - om. TuuliaT.
2. 5v at-o Aybars - om. TuuliaT.
3. 5v don-t Nastya - om. Dimma
4. 4v at-t Yelena BUG - om. Tinúvel
5. 3v at-t Ynastasia S - om. sandi
Tulokset: 2-1-5-4-3

#8 G2 11f D, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 5v at-t Lyudmyla Chayka - om. TuuliaT.
2. 4v tersk-t Veronika - om. TuuliaT.
3. 5v at-o Kargaz 'B - om. Dimma
Tulokset: 2-3-1

#9 G1 St. Yard Shanila Stakes (Russian Cup Classic prep) 11f D, 4-8yo R4 open || 250000 - 150000 - 100000 - 50000 - 25000 v€
1. 5v at-t Stuka Nadja - om. TuuliaT.
2. 4v at-t Katerinka BUG - om. Tinúvel
3. 8v at-o Lapidus - om. sandi
4. 7v at-t Taisja - om. miivi
5. 5v at-t Angelina BW - om. Dimma
6. 5v at-o Mahzun - om. TuuliaT.
7. 7v at-o Rubén - om. miivi
Tulokset: 5-2-7-4-1-3-6

#10 G1 Ganymede BHE Stakes (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 325000 - 195000 - 130000 - 65000 - 32500 v€
1. 8v at-o Ghalib - om. TuuliaT.
2. 8v at-o Krasimir - om. sandi
3. 6v at-o Gaigyshan 'B - om. Dimma
4. 8v at-t Lidija - om. TuuliaT.
5. 8v at-o Sajjad - om. miivi
6. 8v at-o Rayan - om. miivi
7. 4v at-o Yelek AÇ - om. Casper
Tulokset: 3-6-7-5-1-2-4

#11 G1 Syjahat Stakes (Russian Cup Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 300000 - 180000 - 120000 - 60000 - 30000 v€
1. 8v at-o Naaji - om. miivi
2. 5v don-o Tikhon BW - om. Dimma
3. 8v at-o Imtiyaz - om. sandi
4. 6v at-o Lavrentiy BW - om. Dimma
5. 8v at-t Djamila - om. TuuliaT.
6. 6v at-o Vitram Parag - om. TuuliaT.
7. 8v at-o Omran - om. miivi
Tulokset: 2-3-5-6-4-7-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!