LJ - laukkakilpailu

Aika 13.08.2018 / CAS 51 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 12.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Briarwood Stables
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#2 allowance 10f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
#3 G3 10f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#4 G2 10f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
#5 G1 Gin Jacek Stakes (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€
#6 G1 Moscow Stakes (Russian Cup Classic prep) 12f D, 4-8yo R4 open || 390000 - 234000 - 156000 - 78000 - 39000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f T, 4-8yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 6v at-t Helenka Parag - om. Dimma
2. 4v at-o Oles ATKD - om. Tuire
3. 4v at-o Kilgeddin - om. Tuire
Tulokset: 3-1-2

#2 allowance 10f T, 4-8yo open || 18000 - 10800 - 7200 - 3600 - 1800 v€
1. Täytehevonen
2. 5v at-o Chayka Aleksey - om. Tuire
3. 7v don-o Samuil Saveli - om. Dimma
4. Täytehevonen
5. Täytehevonen
Tulokset: 1-4-3-2-5

#3 G3 10f T, 4-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-o Presta Varfolomei - om. Tuire
2. 6v at-o Ioann Ilya - om. Dimma
3. 4v at-t Lyudmyla Chayka - om. Tuire
4. 6v at-t Zija ‘B - om. Odeya
5. 6v at-t Lazebny - om. Odeya
Tulokset: 2-3-4-1-5

#4 G2 10f T, 4-8yo open || 80000 - 48000 - 32000 - 16000 - 8000 v€
1. 5v at-o Presta Makari - om. Tuire
2. 6v at-o Volkov Nazariy - om. Tuire
3. 5v don-o Tykva - om. Anarchy
4. 6v at-o Yantarno - om. Odeya
Tulokset: 1-2-3-4

#5 G1 Gin Jacek Stakes (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 355000 - 213000 - 142000 - 71000 - 35500 v€
1. 8v at-o Leoden BW - om. Dimma
2. 7v at-o Avraam - om. miivi
3. 8v don-t Zinoviya Zoya - om. sandi
4. 6v at-o Tsygan - om. Odeya
5. 5v at-o Taras - om. TuuliaT.
6. 7v at-o Jevstrat - om. miivi
7. 7v at-t Xenofi - om. Odeya
8. 5v at-o Vitram Parag - om. TuuliaT.
9. 5v at-o Lavrentiy BW - om. Dimma
10. 4v at-o Presta Serafim - om. Tuire
Tulokset: 10-7-8-1-5-2-4-3-6-9

#6 G1 Moscow Stakes (Russian Cup Classic prep) 12f D, 4-8yo R4 open || 390000 - 234000 - 156000 - 78000 - 39000 v€
1. 8v at-o Raska S - om. sandi
2. 5v at-t Paradiz Parag - om. Odeya
3. 4v at-t Angelina BW - om. Dimma
4. 7v at-t Kostina - om. miivi
5. 6v at-o Timúr - om. TuuliaT.
6. 5v at-t Serafima - om. TuuliaT.
7. 6v at-t Ninel - om. miivi
8. 5v at-t Klara Parag - om. Odeya
Tulokset: 3-8-2-5-4-1-7-6

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!