LJ - laukkakilpailu

Aika 02.08.2018 / CAS 51 (syyskuu)
Ilmoittautuminen 01.08.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 maiden 15f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#3 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#4 allowance 15f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#5 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
#6 G2 15f T, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
#7 G1 Paragon Future Favorite (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R4 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
#8 G1 Renat Handicap (Paragon Plate Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
#9 G1 Oksana Oaks (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 4-8yo R4 F&M || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
#10 G1 Averjan Handicap (Paragon Plate Classic prep) 12f D, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f T, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-t Larysa ATKD - om. Tuire
2. 3v at-o Kliment ATKD - om. Tuire
3. 3v at-o Abragam Parag - om. Odeya
4. 3v don-o Ferapont - om. Dimma
5. 3v at-o Dayaw Ak AÇ - om. Casper
6. 3v at-t Yengiji AÇ - om. Casper
Tulokset: 3-2-1-6-4-5

#2 maiden 15f T, 4-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 4v at-o Askold Presta - om. Tuire
2. 4v at-o Chayka Nikita - om. Tuire
3. 7v at-o Ghalib - om. TuuliaT.
4. 4v don-o Take It - om. Dimma
Tulokset: 1-4-3-2

#3 allowance 10f T, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-o Volkov Sevastyan - om. Tuire
2. 4v at-t Selena V - om. Dimma
3. 3v at-t Volkova Grusha - om. Tuire
4. 4v tersk-o Milomir - om. TuuliaT.
5. 3v don-t Čistyj - om. Anarchy
6. 3v don-o Čupakabra - om. Anarchy
Tulokset: 3-1-5-6-2-4

#4 allowance 15f T, 4-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-t Mila Chayka - om. Tuire
2. 4v at-o Chayka Yevhen - om. Tuire
3. 5v at-t Tonya - om. Dimma
Tulokset: 1-3-2

#5 G3 10f T, 3-8yo open || 60000 - 36000 - 24000 - 12000 - 6000 v€
1. 4v at-t Lesya ATKD - om. Tuire
2. 3v at-t Rhouz - om. TuuliaT.
3. 4v at-t Esmeray - om. TuuliaT.
4. 3v don-t Čërnyj - om. Anarchy
5. 5v at-o Volkov Nazariy - om. Tuire
6. 6v at-t Zija ‘B - om. Odeya
7. 4v at-t Sabina - om. Dimma
Tulokset: 5-7-1-2-4-3-6

#6 G2 15f T, 4-8yo open || 90000 - 54000 - 36000 - 18000 - 9000 v€
1. 7v at-t Xenofi - om. Odeya
2. 4v don-o Tikhon BW - om. Dimma
3. 5v at-o Turgay - om. TuuliaT.
4. 7v at-t Djamila - om. TuuliaT.
5. 6v at-t Odarka Zelenko - om. Tuire
Tulokset: 5-2-3-1-4

#7 G1 Paragon Future Favorite (Paragon Plate Juvenile prep) 9f D, 3yo R4 open || 170000 - 102000 - 68000 - 34000 - 17000 v€
1. 3v at-t Lera BW - om. sandi
2. 3v at-t Dinaru Najar - om. Reprobate
3. 3v at-t Zamani Parag - om. Odeya
4. 3v at-o Leof Najar - om. Reprobate
Tulokset: 2-4-3-1

#8 G1 Renat Handicap (Paragon Plate Turf prep) 13f T, 4-8yo R4 open || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 5v at-o Taras - om. TuuliaT.
2. 5v at-t Serafima - om. TuuliaT.
3. 8v at-t Putran S - om. sandi
4. 6v at-o Tsygan - om. Odeya
5. 6v at-o Vladik Parag - om. Odeya
6. 4v at-t Fánelen CT - om. Reprobate
7. 5v at-t Rostika ‘B - om. Dimma
8. 6v at-o Rashn Najar - om. Reprobate
Tulokset: 5-7-8-3-6-2-4-1

#9 G1 Oksana Oaks (Paragon Plate Mares prep) 10f D, 4-8yo R4 F&M || 180000 - 108000 - 72000 - 36000 - 18000 v€
1. 6v at-t Renoya - om. Reprobate
2. 5v tersk-t Marisha - om. TuuliaT.
3. 8v at-t Berilla S - om. sandi
4. 7v at-t Mandisa - om. Reprobate
5. 5v at-t Cherubi S - om. Dimma
6. 5v at-t Paradiz Parag - om. Odeya
7. 6v at-t Evia Parag - om. Odeya
8. 5v at-t Natalka Zelenko - om. Tuire
9. 8v at-t Vilina S - om. sandi
Tulokset: 7-5-2-1-6-4-9-8-3

#10 G1 Averjan Handicap (Paragon Plate Classic prep) 12f D, 4-8yo R4 open || 190000 - 114000 - 76000 - 38000 - 19000 v€
1. 6v at-o Juravlion - om. Odeya
2. 6v at-o Adrian Najar - om. Reprobate
3. 4v at-o Yosyp Zelenko - om. Tuire
4. 8v at-o Ramsey S - om. sandi
5. 8v at-o Borkovsky S - om. sandi
6. 6v at-o Timúr - om. TuuliaT.
7. 5v tersk-o Oriel - om. TuuliaT.
8. 5v at-t Amudarja - om. Reprobate
9. 5v turk-o Misha BW - om. Dimma
Tulokset: 3-6-8-9-4-5-7-2-1

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!