LJ - laukkakilpailu

Aika 28.07.2018 / CAS 51 (elokuu)
Ilmoittautuminen 27.07.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 10f D, 3-8yo open || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
#4 G2 Gin Izumrud Handicap (Russian Cup Classic prep) 11.5f D, 4-8yo R4 open || 105000 - 63000 - 42000 - 21000 - 10500 v€
#5 G2 Kursky Handicap (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
#6 G2 Chernika Handicap (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v tersk-o Kazimir Kir - om. TuuliaT.
2. 3v tersk-o Lavrenti - om. Dimma
3. 3v at-t Presta Zinoviya - om. Tuire
4. 3v at-t Presta Aloma - om. Tuire
5. 3v at-o Arzuw Kolege AÇ - om. Casper
6. 3v at-o Dayaw Ak AÇ - om. Casper
Tulokset: 5-6-3-2-4-1

#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 3v at-t Volkova Grusha - om. Tuire
2. 4v at-t Volkova Taisiya - om. Tuire
3. 6v at-t Salwah - om. miivi
4. 3v at-o Vrolgug - om. TuuliaT.
5. 3v tersk-t Veronika - om. Dimma
6. 6v at-t Zelna - om. miivi
Tulokset: 4-1-6-2-3-5

#3 G3 10f D, 3-8yo open || 50000 - 30000 - 20000 - 10000 - 5000 v€
1. 4v at-o Tit Vladislava - om. Tuire
2. 5v at-t Odarka Zelenko - om. Tuire
3. 6v at-o Gorazd - om. miivi
4. 4v at-t Esmeray - om. TuuliaT.
5. 6v at-t Vesta - om. miivi
6. 3v at-o Ayrus Parag - om. Dimma
7. 3v at-t Rhouz - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-3-6-7-1-4-5

#4 G2 Gin Izumrud Handicap (Russian Cup Classic prep) 11.5f D, 4-8yo R4 open || 105000 - 63000 - 42000 - 21000 - 10500 v€
1. 6v at-o Pamfíl - om. miivi
2. 6v at-o Timúr - om. TuuliaT.
3. 6v at-o Lukján - om. miivi
4. 4v at-o Marlen - om. sandi
5. 5v at-t Serafima - om. TuuliaT.
6. 5v at-t Natalka Zelenko - om. Tuire
7. 4v at-t Birazajyk 'B - om. Dimma
8. 5v at-o Ahmerov Parag - om. Odeya
Tulokset: 7-2-1-6-3-4-5-8

#5 G2 Kursky Handicap (Russian Cup Distance prep) 20f D, 4-8yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 7v at-o Nagib - om. miivi
2. 7v at-o Naaji - om. miivi
3. 4v at-o Kior Parag - om. Dimma
4. 5v tersk-t Marisha - om. TuuliaT.
5. 4v at-o Yapri S - om. Odeya
6. 5v tersk-o Oriel - om. TuuliaT.
Tulokset: 5-2-4-6-1-3

#6 G2 Chernika Handicap (Russian Cup Turf prep) 14f T, 4-8yo R4 open || 110000 - 66000 - 44000 - 22000 - 11000 v€
1. 7v at-o Sajjad - om. miivi
2. 5v at-o Taras - om. TuuliaT.
3. 5v at-o Kiryan Parag - om. Odeya
4. 7v at-o Boulos - om. miivi
5. 5v tersk-t Alevtina - om. TuuliaT.
6. 4v don-t Sure Thing BW - om. sandi
7. 5v at-t Rostika ‘B - om. Dimma
8. 5v at-t Avdiev Parag - om. Odeya
Tulokset: 4-3-8-6-5-2-1-7

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!