LJ - laukkakilpailu

Aika 06.05.2018 / CAS 50 (elokuu)
Ilmoittautuminen 05.05.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä TuuliaT. / Miracle Thoroughbreds
Laji sileä
Roturyhmä: 4

Ikärajat sileä rata: R1 2-8v, R2-5 3-8v, risuesteet: R1 3-10v, R3 4-10v
- Enintään 1 lähtö / hevonen / kilpailu
- Enintään 2 hevosta / lähtö / omistaja
- Enintään 15 hevosta / sileän radan lähtö, risuesteillä 18, joista 2 paikkaa varattu kilpailun järjestäjälle
Lähdössä oltava vähintään 3 hevosta. Maiden-, allowance- ja ungraded-tason lähdöissä käytetään tarvittaessa täytehevosia.

Lähdöt

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
#3 G3 10f D, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
#4 G2 10f D, 3-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
#5 G1 Russian Turf Cup (Russian Cup Turf prep) 15f T, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#6 G1 Polina Stakes (Russian Cup Distance prep) 18f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
#7 G1 Moscow Stakes (Russian Cup Classic prep) 12f D, 4-8yo R4 open || 390000 - 234000 - 156000 - 78000 - 39000 v€

Tulokset

#1 maiden 10f D, 3-8yo open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 - 1000 v€
1. 3v at-o Yapri S - om. Odeya
2. 3v at-o Milan - om. Dimma
3. 3v at-o Aybars - om. TuuliaT.
4. 3v at-t Fikriye - om. TuuliaT.
Tulokset: 3-4-1-2

#2 allowance 10f D, 3-8yo open || 20000 - 12000 - 8000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v at-o Moisey - om. Dimma
2. 4v tersk-o Oriel - om. TuuliaT.
3. 5v at-o Konon - om. sandi
4. 3v tersk-t Fedchenkova - om. TuuliaT.
Tulokset: 2-4-1-3

#3 G3 10f D, 3-8yo open || 65000 - 39000 - 26000 - 13000 - 6500 v€
1. 6v at-t Carvanha - om. Loci
2. 3v at-t Yngol Parag - om. Odeya
3. 6v at-o Malinov - om. Loci
4. 3v at-o Narwa S - om. Dimma
5. 6v turk-o Nikita Nikodim - om. sandi
Tulokset: 2-5-3-1-4

#4 G2 10f D, 3-8yo open || 95000 - 57000 - 38000 - 19000 - 9500 v€
1. 6v at-t Zenaide - om. sandi
2. 4v at-t Kijarkar ‘B - om. Odeya
3. 3v turk-o Melor BW - om. Dimma
4. 4v at-o Taras - om. TuuliaT.
Tulokset: 4-2-3-1

#5 G1 Russian Turf Cup (Russian Cup Turf prep) 15f T, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 4v at-t Serafima - om. TuuliaT.
2. 4v tersk-o Jeirgif - om. TuuliaT.
3. 5v at-t Karmili S - om. Dimma
4. 6v at-t Halina Parag - om. Odeya
5. 8v at-o Remizov - om. Odeya
6. 8v at-o Valys S - om. sandi
Tulokset: 2-5-3-1-4-6

#6 G1 Polina Stakes (Russian Cup Distance prep) 18f D, 4-8yo R4 open || 200000 - 120000 - 80000 - 40000 - 20000 v€
1. 8v at-o Stasi S - om. sandi
2. 6v at-t Kasienka Parag - om. Odeya
3. 7v tersk-t Yelena Yana - om. TuuliaT.
4. 5v at-t Anisja - om. TuuliaT.
5. 6v at-t Anna IY - om. Dimma
6. 7v at-t Vavra Sag - om. Odeya
Tulokset: 4-2-3-6-1-5

#7 G1 Moscow Stakes (Russian Cup Classic prep) 12f D, 4-8yo R4 open || 390000 - 234000 - 156000 - 78000 - 39000 v€
1. 8v at-o Larva S - om. sandi
2. 4v at-t Paradiz Parag - om. Odeya
3. 6v at-o Fedot Parag - om. Odeya
4. 5v at-o Timúr - om. TuuliaT.
5. 5v at-t Ustínja - om. TuuliaT.
6. 4v at-o Varyar ‘B - om. Dimma
Tulokset: 3-6-4-5-1-2

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!