PLJ - laukkakilpailu

Aika 22.01.2018 / CAS 49 (kesäkuu)
Ilmoittautuminen 21.01.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 1f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 1.5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 allowance 1.5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 G3 2f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#5 G3 2f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G2 3f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#7 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 1f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v bsp-t Dalldav Owena - om. Nintsu
2. 7v wa-o Anfarwol Frysti - om. Natalia
3. 6v she-o Keilth Got Casanova - om. Loci
4. 4v kb-t Cathaire Idella - om. Nintsu
5. 5v wa-t Bica Dim - om. Suvi
6. 6v she-t Westmill Octavia - om. Loci
Tulokset: 3-2-1-5-4-6

#2 allowance 1.5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v wa-t Naifar Illumise - om. Loci
2. 4v she-t Noelia - om. Natalia
3. 5v she-o Edrington Kael - om. Odeya
4. 4v she-t Trinidad - om. Natalia
5. 4v wa-o Moana's Foxhunt - om. Nintsu
6. 5v she-o Don Diego de la Vega - om. Loci
7. 9v wa-t Ysgol Dim - om. Suvi
8. 4v wa-t Moana's Narcissa - om. Nintsu
Tulokset: 1-3-8-2-4-5-7-6

#3 allowance 1.5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v skyr-t Kassandra - om. Suvi
2. 7v bsp-o One Time Sinuhe - om. Loci
3. 4v kb-o Aiken of Kilbrien - om. Nintsu
4. 4v she-o Joaquin - om. Natalia
5. 5v she-o Bachus Falit - om. Odeya
6. 4v she-o Alvaro - om. Natalia
Tulokset: 1-5-2-6-3-4

#4 G3 2f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v she-o Claudio - om. Natalia
2. 7v she-t Julesbo Shicka - om. Loci
3. 5v wa-t Anfarwol Duckr - om. sandi
4. 4v she-o Esteban - om. Natalia
5. 4v wa-o Penmachno Mills - om. Milja H.
6. 6v wa-o Moss Griffeth Banys - om. Loci
7. 7v she-t Furiette - om. Suvi
Tulokset: 7-1-2-5-3-6-4

#5 G3 2f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v bsp-t Cil Mabel - om. Nintsu
2. 5v bsp-o That Showdow - om. Suvi
3. 4v wa-o Sulyen - om. Natalia
4. 7v bsp-o Olshwall Sig - om. Loci
5. 4v wa-o Trystan - om. Natalia
6. 5v bsp-o Pearson Telyn - om. Nintsu
Tulokset: 3-4-1-6-2-5

#6 G2 3f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 10v wa-t Anfarwol Cadla - om. sandi
2. 10v she-t Jellybean Anf - om. sandi
3. 8v wa-o Anfarwol Erwin - om. Natalia
4. 4v wa-t Caethes - om. Natalia
Tulokset: 2-1-4-3

#7 G2 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 1f D, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v wa-o Tew Prothero - om. Milja H.
2. 4v wa-o Vorath - om. Natalia
3. 5v wa-o Gwydion - om. Natalia
4. 14v she-t Rimrock Olga - om. Loci
5. 6v wa-t Eiddyl Abertha - om. Odeya
6. 9v wa-t Anfarwol Bramba - om. sandi
7. 11v wa-o Anfarwol Bysti - om. Milja H.
8. 4v bsp-o Smarty Pants - om. Anarchy
Tulokset: 1-6-2-7-8-4-5-3

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!