PLJ - laukkakilpailu

Aika 19.01.2018 / CAS 49 (toukokuu)
Ilmoittautuminen 18.01.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Suvi / Diminuendo
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 allowance 2f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#2 allowance 2f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 3f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G3 3f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#5 G2 4f T, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 allowance 2f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v she-t Vice Versa I - om. Anarchy
2. 4v she-t Noelia - om. Natalia
3. 10v amshe-o Mustang's Texas Night - om. KatariinaK
4. 6v she-o Real Avenger - om. Elly
5. 6v she-o Grym Pojke - om. Elly
6. 4v kb-o Aiken of Kilbrien - om. Nintsu
7. 4v wa-t Moana's Narcissa - om. Nintsu
8. 4v skyr-t Kassandra - om. Suvi
9. 5v she-o Edrington Kael - om. Odeya
10. 4v she-t Antonella - om. Natalia
Tulokset: 5-10-4-2-1-8-7-9-3-6

Hyl. (voittanut jo tällä tasolla):
5v amshe-t Mustang's Poison Kiss - om. KatariinaK

#2 allowance 2f T, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 4v she-o Alvaro - om. Natalia
2. 6v she-t Barracuda Loves Bananas - om. Elly
3. 5v she-t Peardon Ulrika - om. Odeya
4. 5v bsp-o That Showdow - om. Suvi
5. 5v bsp-t Cil Mabel - om. Nintsu
6. 4v she-t Trinidad - om. Natalia
7. 4v wa-o Moana's Foxhunt - om. Nintsu
8. 14v she-t Seaway Coral - om. Elly
Tulokset: 4-2-5-1-6-3-7-8

#3 G3 3f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 7v she-t Furiette - om. Suvi
2. 5v wa-o Geddings Lleo - om. Odeya
3. 7v she-t Alldayallnight - om. Elly
4. 14v she-t Coditha Emmy - om. Elly
5. 4v wa-o Penmachno Mills - om. Milja H.
6. 4v bsp-t Future - om. Dimma
7. 4v wa-t Delwen - om. Natalia
8. 7v bsp-o Olshwall Sig - om. Loci
9. 5v wa-t Blodeuyn - om. Milja H.
10. 4v wa-o Trystan - om. Natalia
11. 5v bsp-o Pearson Telyn - om. Nintsu
Tulokset: 2-11-10-1-8-9-4-6-3-7-5

#4 G3 3f T, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 7v wa-t Emlyn Llewellyn - om. Milja H.
2. 7v she-t Headyrtle - om. Milja H.
3. 6v she-o Ghost Lion - om. Elly
4. 4v she-t Fernanda - om. Natalia
5. 6v wa-o Moss Griffeth Banys - om. Loci
6. 4v she-t Scylla - om. Dimma
7. 6v wa-o Paradwys Wyesham - om. Odeya
8. 6v she-t Bumblebee Anemosa - om. Elly
9. 7v she-t Julesbo Shicka - om. Loci
10. 4v wa-o Sulyen - om. Natalia
Tulokset: 3-2-10-8-1-5-9-6-7-4

#5 G2 4f T, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 10v she-t Jellybean Anf - om. sandi
2. 4v skyr-o Nicanor - om. Suvi
3. 10v wa-t Anfarwol Cadla - om. sandi
4. 4v wa-t Caethes - om. Natalia
5. 8v wa-o Anfarwol Erwin - om. Natalia
6. 4v she-t Bumblebee Camelia - om. Elly
7. 9v she-o Nips Mr Thornridge - om. taffel
8. 5v she-o Bumblebee Boris - om. Elly
Tulokset: 8-1-7-5-3-4-2-6

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v wa-o Vorath - om. Natalia
2. 7v wa-o Anfarwol Horrow - om. Dimma
3. 4v wa-o Waljan - om. Natalia
4. 4v wa-o Tew Prothero - om. Milja H.
5. 6v she-t Bumblebee Aleya - om. Elly
6. 6v wa-t Cilffriw - om. Odeya
7. 14v she-t Rimrock Olga - om. Loci
8. 12v skyr-t Máv̱ri̱ Mageía - om. Suvi
9. 6v she-t Keep Me Crazy - om. Elly
10. 4v she-o Wrist Consist - om. Milja H.
Tulokset: 3-1-6-5-8-9-4-7-2-10

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!