PLJ - laukkakilpailu

Aika 09.12.2017 / CAS 48 (marraskuu)
Ilmoittautuminen 08.12.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 1

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 5f D, 4-15yo R1 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 5f D, 4-15yo R1 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v wa-t Was Baeddan - om. Odeya
2. 7v wa-o Anfarwol Newro - om. sandi
3. 7v wa-o Anfarwol Llamba - om. Dimma
4. 3v kb-t Ardmore Beitris - om. Sakkura
5. 5v she-t Ogden Evita - om. Odeya
6. 6v wa-t Anfarwol Hestia - om. Natalia
7. 3v bsp-t Wardlow Blaina - om. Ginevra
8. 3v wa-t Niamh Poppy - om. Natalia
9. 5v bsp-t Gwalchmai Jayden - om. Ginevra
10. 4v she-o Zalajbir - om. Anarchy
11. 7v wa-t Anfarwol Hegga - om. sandi
12. 3v kb-o Aiken of Kilbrien - om. Nintsu
13. 3v kb-t Cathaire Idella - om. Nintsu
Tulokset: 8-4-7-3-11-6-10-2-1-9-5-13-12

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 13v she-t Seaway Coral - om. Elly
2. 5v wa-t Eireann - om. Natalia
3. 7v she-t The Other Girl - om. Mirkku
4. 4v wa-t Morwenna - om. Natalia
5. 13v she-t Coditha Emmy - om. Elly
6. 9v she-o Ananasfarmari - om. Anarchy
7. 5v wa-t Cilffriw - om. Odeya
Tulokset: 3-4-5-7-1-2-6

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 5v wa-o Alaois - om. Natalia
2. 14v wa-o Laomedeia's Galatea - om. Nintsu
3. 15v she-t Scandic Splashiness - om. Elly
4. 5v wa-t Prif Gymeriad - om. sandi
5. 6v wa-t Emlyn Llewellyn - om. Milja H.
6. 6v she-t Headyrtle - om. Milja H.
7. 4v wa-t Bramm Zen - om. Mirkku
8. 5v she-o Ghost Lion - om. Dimma
9. 5v she-t Keep Me Crazy - om. Elly
Tulokset: 9-2-7-3-4-1-5-8-6

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 8v wa-t Anfarwol Tristie - om. sandi
2. 8v wa-t Anfarwol Bramba - om. sandi
3. 5v wa-o Mynach Coedwallider - om. Odeya
Tulokset: 1-2-3

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Crown prep) 5f D, 4-15yo R1 C&G || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 15v she-o Scandic Flashmane - om. Elly
2. 8v wa-o Anfarwol Hofar - om. sandi
3. 7v wa-o Anfarwol Horry - om. sandi
Tulokset: 3-1-2

#6 G2 (Ponybreeders' Cup Gold Tiara prep) 5f D, 4-15yo R1 F&M || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 9v wa-t Anfarwol Cadla - om. sandi
2. 9v wa-t Anfarwol Mordwyn - om. Dimma
3. 5v she-t Bumblebee Aleya - om. Elly
4. 7v wa-t Anfarwol Erlyn - om. sandi
Tulokset: 3-1-2-4

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 4f T, 4-15yo R1 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 8v wa-o Anfarwol Ffestel - om. sandi
2. 4v she-o Eliminator - om. Dimma
3. 9v wa-t Anfarwol Valedra - om. sandi
Tulokset: 1-3-2

© 2017-2020 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!