PLJ - laukkakilpailu

Aika 30.11.2017 / CAS 48 (lokakuu)
Ilmoittautuminen 29.11.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä Odeya / Paragon Racing
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#3 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#4 allowance 5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#5 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#6 G3 6f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#7 G2 8f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#8 G1 Bejeweled Anf's Toddlers & Tiaras (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#9 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#10 G1 Jovanka of Pendus Special (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 3f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 3v conn-t Date Expectations - om. Juulia
2. 3v wb-t Awen Povey - om. Milja H.
3. 6v conn-t Reanna Ó Domhnaill - om. Anarchy
4. 6v conn-o Flinel Omar - om. taffel
5. 5v conn-o Belial Ping - om. Odeya
6. 4v rp-o Sportsmanlike - om. taffel
7. 4v conn-t Galadriel BUG - om. Tinúvel
8. 3v conn-t No Way to Treat a Lady - om. Juulia
9. 8v wb-o Anfarwol Addun - om. sandi
10. 9v wb-o Anfarwol Trenydd - om. sandi
11. 6v conn-o Graham Ó Cléirigh - om. Anarchy
12. 5v wb-t Chwilog Kidwelly - om. Odeya
Tulokset: 6-1-8-11-4-10-12-3-7-2-5-9

#2 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Brisa - om. taffel
2. 8v wb-o Anfarwol Bronon - om. sandi
3. 6v conn-o Avner Mac Ćarthaigh - om. Anarchy
4. 8v wb-o Anfarwol Purcer - om. sandi
5. 3v conn-o Evil Is Going On - om. Juulia
6. 12v wb-o Anfarwol Creis - om. taffel
7. 5v wb-o Baudwin Carys - om. Odeya
8. 5v conn-t Comedy Lady - om. Anarchy
9. 5v conn-t Laoise - om. Natalia
10. 5v conn-t Pádraigín KIN - om. Odeya
11. 3v conn-o If I Had a Hammer - om. Juulia
Tulokset: 5-4-11-10-7-3-1-8-9-6-2

#3 allowance 3f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 6v conn-t Aldabella Ó Leannáin - om. Anarchy
2. 6v lew-t Clausholms Laccadiva - om. Anarchy
3. 5v conn-o Keelan - om. Natalia
4. 4v conn-o Lothair - om. Natalia
Tulokset: 2-4-3-1

#4 allowance 5f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
4v wb-tamma Aerona - om. Natalia
4v wb-tamma Delyth - om. Natalia
Peruttu!

#5 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 6v lew-t Nira Dolled Up Beyond Repair - om. Tinúvel
2. 9v wb-o Anfarwol Rhopert - om. sandi
3. 13v wb-t Anfarwol Cadwen - om. Nintsu
4. 4v wb-t Lunete - om. Natalia
5. 6v conn-t Aislinn Báirbre - om. Anarchy
6. 9v wb-t Anfarwol Sewin - om. sandi
7. 6v conn-o Ádhamh Alastar - om. Anarchy
8. 11v wb-o Anfarwol Trollyn - om. Nintsu
9. 5v conn-o Quadrant Ping - om. Odeya
10. 4v conn-t Frideswide - om. Natalia
Tulokset: 2-7-6-5-10-4-9-1-8-3

#6 G3 6f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 9v wb-o Anfarwol Grin - om. sandi
2. 4v wb-o Culhwch - om. Natalia
3. 9v wb-o Anfarwol Rondre - om. taffel
4. 5v wb-o Llanreithan Hanmer - om. Odeya
5. 9v wb-t Anfarwol Delphine - om. sandi
Tulokset: 4-1-5-3-2

#7 G2 8f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 5v conn-o Barrfhionn KIN - om. Dimma
2. 9v wpb-t Selma 5594 - om. Tinúvel
3. 10v wb-t Anfarwol Marwyn - om. sandi
4. 10v wb-o Anfarwol Masil - om. sandi
5. 4v conn-t Lilith Ó hÁgáin - om. Anarchy
Tulokset: 3-4-2-1-5

#8 G1 Bejeweled Anf's Toddlers & Tiaras (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v conn-o Alastair Ó Braonáin - om. Anarchy
2. 4v conn-t Diora Ping - om. Odeya
3. 4v conn-o Quinto Ping - om. Odeya
4. 4v conn-o Logan Ping - om. Anarchy
Tulokset: 1-3-4-2

#9 G1 (Ponybreeders' Cup Turf Special prep) 6f T, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Matta - om. sandi
2. 10v wpb-o Storyteller MPB - om. Nintsu
3. 11v wb-t Anfarwol Gerrit - om. sandi
4. 14v wpb-t Elizabeth Dahlia AD - om. Dimma
5. 9v wb-o Anfarwol Belgrath - om. taffel
Tulokset: 1-4-5-3-2

#10 G1 Jovanka of Pendus Special (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 12v wb-t Anfarwol Foel Ann - om. Dimma
2. 6v conn-t Shirley Ping - om. Odeya
3. 9v wb-t Nira Siany Bunner - om. taffel
4. 11v wb-t Anfarwol Malva - om. sandi
5. 8v wpb-t Patty 5594 - om. Tinúvel
6. 11v wb-t Anfarwol Nimma - om. sandi
7. 12v wb-t Anfarwol Ceraf - om. Natalia
Tulokset: 6-1-3-2-4-7-5

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!