PLJ - Gaalalaukat

Aika 01.01.2018 / CAS 49 (maaliskuu)
Ilmoittautuminen 31.12.2017 klo 21 mennessä
Järjestäjä PLJ / Ponilaukkajaos
Laji molemmat
Roturyhmä 3

- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja
- Enintään 16 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
- Suhteutetun arvonnan lähtöihin mahtuu rajattomasti poneja, arvontavaiheessa karsitaan tarvittaessa mukaan 18 parasta
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden Ratojen lupaus 2f D, 3-15yo R3 open || 5000 - 3000 - 2000 - 1000 - 500 v€
#2 allowance 3f D, 4-15yo R3 open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 - 400 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo R3 open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 - 600 v€
#4 G2 5f D, 4-15yo R3 open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#5 G1 Gaala Winner suhteutettu arvonta 5f D, 4-15yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
#6 maiden Toivon tuoja 2f T 4 estettä, 4-15yo R3 open || 5000 - 3000 - 2000 - 1000 - 500 v€
#7 allowance 2f T 4 estettä, 5-15yo R3 open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 - 400 v€
#8 G3 4f T 5 estettä, 5-15yo R3 open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 - 600 v€
#9 G2 5f T 6 estettä, 5-15yo R3 open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
#10 G1 Gaala Jumper suhteutettu arvonta 5f T 6 estettä, 5-15yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€

Tulokset

Tulokset

#1 maiden Ratojen lupaus 2f D, 3-15yo R3 open || 5000 - 3000 - 2000 - 1000 - 500 v€
1. 3v hokk-o Haruki - om. Suvi / Diminuendo
2. 3v hokk-o Ryota - om. Suvi / Diminuendo
3. 6v wb-o Fortunate Son - om. Anarchy / Anarchie
4. 5v konik-o Piotr - om. Nintsu / Juksula
5. 4v wpb-o Cwmafan Gaius - om. Hilde / Roadrunner Racers
6. 4v wpb-o Cemlyn Nathan - om. Hilde / Roadrunner Racers
7. 4v wpb-o Caddell - om. Natalia
8. 12v wb-t Anfarwol Brisa - om. taffel / Anfarwol Acres
9. 4v wb-t Mynegiannol - om. miivi / Alien Planet
10. 3v lew-o Korbinian - om. Anarchy / Anarchie
11. 5v konik-o Bazyli - om. Nintsu / Juksula
12. 13v wb-o Anfarwol Creis - om. taffel / Anfarwol Acres
13. 4v wpb-o Eiddoel - om. Natalia
14. 3v lew-t Creamy Concern GINN - om. Ginevra
15. 9v wb-t Anfarwol Mawrah - om. Dimma / Briarwood Stables
16. 4v conn-t Mi Gente - om. miivi / Charm Racers
Tulokset: 8-11-3-14-6-5-4-10-16-12-7-15-1-2-13-9

#2 allowance 3f D, 4-15yo R3 open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 - 400 v€
1. 4v rp-o Twinky Flame - om. Dimma
2. 6v wb-o Baudwin Carys - om. Odeya / Gawaro Stud
3. 4v wel-o Maddock - om. miivi
4. 4v wb-o Prydwen - om. Natalia
5. 4v wb-o Huws Dihewyd - om. Milja H. / Anfarwol Acres
6. 7v wpb-o Gwaun Caleb - om. Hilde / Roadrunner Racers
7. 4v wb-t Freda - om. Natalia
8. 5v conn-o Conchobhar - om. miivi / Mair Monadh
9. 5v rp-o Sportsmanlike - om. taffel
10. 5v konik-t Wiola - om. Nintsu / Juksula
Tulokset: 6-2-3-8-7-5-1-4-9-10

#3 G3 4f D, 4-15yo R3 open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 - 600 v€
1. 7v lew-t Clausholms Laccadiva - om. Anarchy / Anarchie
2. 9v wb-t Anfarwol Oferyn - om. sandi / Anfarwol Acres
3. 9v wb-o Anfarwol Nhyrwle - om. Natalia
4. 4v wb-t Eirian - om. Natalia
5. 8v wb-t Anfarwol Arven - om. sandi / Anfarwol Acres
6. 5v conn-t Fiona the Fearless - om. Reprobate / Crion Ponies
7. 5v wb-t Little Mermaid - om. miivi / Gawaro Stud
8. 10v wb-o Anfarwol Rondre - om. taffel / Nidavellir
9. 4v wb-t Trent Hermit - om. Milja H. / Gawaro Stud
10. 7v lew-o Clausholms Wirrrn - om. Anarchy / Anarchie
11. 4v wb-t Days Arwel - om. Milja H.
12. 4v wb-t Hyfryd - om. miivi / Alien Planet
13. 4v wpb-o Davyn Fawr - om. Hilde / Roadrunner Racers
14. 8v wb-o Anfarwol Alian - om. Dimma / Kinborough Ponies
Tulokset: 10-6-1-12-7-11-13-4-2-14-8-9-5-3

#4 G2 5f D, 4-15yo R3 open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 14v wb-t Anfarwol Cadwen - om. Nintsu / Moana part breds
2. 11v wb-t Anfarwol Vera - om. sandi / Anfarwol Acres
3. 14v wb-t Anfarwol Glêni - om. taffel / Nidavellir
4. 6v wb-o Anfarwol Algaro - om. Dimma / Kinborough Ponies
5. 9v wel-t Marmor Anf - om. Sakkura / Caelfall Ponies
6. 11v wb-t Anfarwol Alma - om. sandi / Anfarwol Acres
7. 9v conn-o Shaldorn Merle - om. Odeya / Paragon Racing
8. 4v wb-t Dierdre - om. Natalia
Tulokset: 6-2-8-3-4-1-7-5

#5 G1 Gaala Winner suhteutettu arvonta 5f D, 4-15yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
1. 10v wb-t Nira Siany Bunner - om. taffel / Nidavellir (5n)
2. 7v wb-t Penllyn Binion Yspadaden - om. Anarchy / Anarchie (3n)
3. 10v wb-o Anfarwol Belgrath - om. taffel / Nidavellir (2n)
4. 14v wb-t Anfarwol Gwynllan - om. Milja H. / Gawaro Stud (7n)
5. 10v wb-o Anfarwol Jerell - om. Milja H. / Gawaro Stud (3n)
6. 7v conn-t Aislinn Báirbre - om. Anarchy / Anarchie (2n)
7. 6v conn-o Bewildered Ping - om. Odeya / Anarchie (9n)
8. 5v conn-t Diora Ping - om. Odeya (5n)
9. 10v wb-o Anfarwol Convent - om. sandi / Anfarwol Acres (5n)
10. 10v wb-o Anfarwol Ent - om. Reprobate / Crion Ponies (3n)
11. 6v conn-t Belle Ping - om. Dimma / Kinborough Ponies (6n)
12. 7v lew-t Hectic Heresy - om. Ginevra (1n)
Tulokset: 5-6-9-7-8-11-2-4-10-1-3-12

#6 maiden Toivon tuoja 2f T 4 estettä, 4-15yo R3 open || 5000 - 3000 - 2000 - 1000 - 500 v€
1. 5v wb-t Try Me Hot - om. miivi
2. 4v wb-o Romney - om. Natalia
3. 5v lew-o Plagiarisms Spottiest - om. taffel / Diminuendo
4. 8v wb-t Anfarwol Myrica - om. Suvi / Diminuendo
5. 5v conn-t Antoinette Mac Cába - om. Anarchy / Anarchie
6. 4v wb-t Jestina - om. Natalia / Anfarwol Acres
7. 6v conn-t Brighid - om. miivi / Mair Monadh
8. 11v wb-t Anfarwol Gwyrr - om. sandi / Anfarwol Acres
9. 4v wb-t Hafren Colwyn - om. Milja H. / Anfarwol Acres
10. 4v r-o Snapple - om. Suvi / Diminuendo
11. 5v lew-t Derian Gisela - om. Anarchy / Anarchie
12. 4v wb-t Awen Povey - om. Milja H. / Anfarwol Acres
13. 14v wb-t Anfarwol Fara - om. taffel / Anfarwol Acres
14. 11v wb-t Anfarwol Ally - om. Dimma / Kinborough Ponies
15. 5v lew-t Lorelei BUG - om. Ginevra / Cinderella Racehorses
Tulokset: 8-7-6-12-9-3-15-14-13-4-11-10-5-2-1

#7 allowance 2f T 4 estettä, 5-15yo R3 open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 - 400 v€
1. 5v wb-o Rhethregol - om. miivi
2. 5v rp-o Ris Flair Drip - om. miivi
3. 9v lew-t Chequered Montreal - om. Anarchy / Anarchie
4. 7v rp-o Anatomical Human - om. Elly
5. 11v wb-o Anfarwol Tremery - om. taffel
Tulokset: 2-5-1-4-3

#8 G3 4f T 5 estettä, 5-15yo R3 open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 - 600 v€
1. 10v wb-o Anfarwol Cador - om. Suvi / Diminuendo
2. 7v wb-t Igerna Enid - om. Odeya
3. 11v wb-o Anfarwol Crane - om. Dimma / Kinborough Ponies
4. 11v wb-t Anfarwol Bracha - om. sandi / Anfarwol Acres
5. 10v lew-t Nira Terrible Terror - om. Ginevra
6. 11v lew-o Psycho Nips - om. Ginevra
7. 6v wb-o Medraut - om. miivi
8. 11v wb-t Anfarwol Chinet - om. sandi / Anfarwol Acres
9. 5v conn-o Anthony Ó Ceallacháin - om. Anarchy / Anarchie
10. 6v wb-o Pryderi - om. miivi / Anfarwol Acres
Tulokset: 7-4-3-2-6-10-9-8-1-5

#9 G2 5f T 6 estettä, 5-15yo R3 open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 - 800 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Ffynn - om. Dimma / Kinborough Ponies
2. 11v wb-t Anfarwol Llysen - om. sandi / Anfarwol Acres
3. 7v wb-t Gwenifer - om. miivi / Alien Planet
4. 11v wb-o Anfarwol Trecide - om. sandi / Anfarwol Acres
5. 7v wb-t Eiriana - om. miivi / Alien Planet
6. 6v wb-o Friog Heddwyn - om. Odeya / Anfarwol Acres
7. 5v lew-t Derian Berta - om. Anarchy / Anarchie
Tulokset: 2-4-6-1-7-3-5

#10 G1 Gaala Jumper suhteutettu arvonta 5f T 6 estettä, 5-15yo R3 open || 30000 - 18000 - 12000 - 6000 - 3000 v€
1. 7v wb-t Maerdy Bronant - om. Odeya / Anarchie (6n)
2. 6v conn-t Lianne Ping - om. Odeya (9n)
3. 6v conn-o Tighearnán KIN - om. Dimma / Kinborough Ponies (8n)
4. 6v conn-t Elektra - om. miivi / Alien Planet (5n)
5. 11v wb-t Anfarwol Mareth - om. Dimma / Kinborough Ponies (4n)
6. 12v wb-o Anfarwol Skelyn - om. sandi / Anfarwol Acres (5n)
7. 5v wb-t Branwen - om. Natalia (4n)
8. 7v wb-o Brwdfrydedd Dros - om. miivi / Anfarwol Acres (3n)
Tulokset: 3-5-6-7-2-8-1-4

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!