1. Driving Class R1, tammat -
12/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
3. Driving Class R2, tammat -
22/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
14/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
Show Reserve Champion
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
3. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
4. Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
5. Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
6. Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
7. Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
8. Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
Class Champion
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Reserve Champion
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
3.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
4.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
5.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
6.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
7.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
8.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
9.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
10.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
11.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
12.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Class Champion
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
Class Reserve Champion
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
3.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
4.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
5.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
6.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
7.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
8.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
9.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
10.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
11.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
12.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Champion
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
Class Reserve Champion
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
3.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
4.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
5.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
6.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
7.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
8.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
9.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
10.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
11.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
12.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
13.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
14.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
15.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
16.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
17.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
18.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
19.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
20.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
21. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
22. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
Class Champion
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
Class Reserve Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
3.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
4.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
5.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
6.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
7.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
8.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
9.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
10.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
11.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
12.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
13.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
14.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
15.
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
16.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
Class Champion
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
3.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
4.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
5.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
6.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
7.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
8.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
9.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
10.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
11.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
12.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
13.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
14.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
15.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
16.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
17.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
18.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
19.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
Class Champion
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
3.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
4.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
5.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
6.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
7.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
8.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
9.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
10.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
11.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
12.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
13.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
14.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
15.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
16.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
17.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
3.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
4.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
5.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
6.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
7.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
8.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
9.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
10.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
11.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
12.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
13.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
14.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
15.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
16.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
17.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
18.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
Class Champion
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
3.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
4.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
5.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
6.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
7.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
8.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
9.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
10.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
11.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
12.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
13.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
14.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)