1. Riding Class R1 -
32/40
2. Riding Class R2 -
29/40
3. Riding Class R3 -
17/40
4. Driving Class R1 -
18/40
5. Driving Class R2 -
28/40
6. Driving Class R3 -
11/40
7. In-Hand Class R1 -
27/40
8. In-Hand Class R2 -
26/40
9. In-Hand Class R3 -
10/40
Show Supreme Champion
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
Show Reserve Champion
Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
3. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
4. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
5. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
6. Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)
7. taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
8. Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
9. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Champion
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
3.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
4.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
5.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
6.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
7.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
8.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
9.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
10.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
11.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
12.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
13.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
14.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
15.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
16.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
17.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
18.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
19.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
20.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
21. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
22. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
23. Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
24. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
25. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
26. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
27. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
28. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
29. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
30. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
31. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
32. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
Class Champion
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
3.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
4.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
5.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
6.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
7.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
8.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
9.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
10.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
11.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
12.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
13.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
14.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
15.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
16.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
17.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
18.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
19.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
20.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
21. Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
22. Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
23. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
24. Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
25. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
26. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
27. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
28. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
29. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
Class Champion
Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)
Class Reserve Champion
Julia - Storsint (SPC-MR3-1624)
3.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
4.
Nerita - Delicate Eudialyte (SPC-MR3-1505)
5.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
6.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
7.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
8.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
9.
Nerita - Delicate Afterglow (SPC-MR3-1506)
10.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
11.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
12.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
13.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
14.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
15.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
16.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
17.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
Class Champion
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
3.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
4.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
5.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
6.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
9.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
10.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
11.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
12.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
13.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
14.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
15.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
16.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
17.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
18.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
Class Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Reserve Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
3.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
4.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
5.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
6.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
7.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
8.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
9.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
10.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
11.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
12.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
13.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
14.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
15.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
16.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
17.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
18.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
19.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
20.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
21. Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
22. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
23. Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
24. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
25. Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
26. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
27. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
28. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Champion
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
Class Reserve Champion
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
3.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
5.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
6.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
7.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
8.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
9.
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
10.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
11.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
Class Champion
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
Class Reserve Champion
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
3.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
4.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
5.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
6.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
7.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
8.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
9.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
10.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
11.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
12.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
13.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
14.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
15.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
16.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
17.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
18.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
19.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
20.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
21. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
22. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
23. Nerita - Fame's Legolas (SPC-SR1-1504)
24. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
25. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
26. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
27. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Champion
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Class Reserve Champion
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
3.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
4.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
5.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
6.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
7.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
8.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
9.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
10.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
11.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
12.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
13.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
14.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
15.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
16.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
17.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
18.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
19.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
20.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
21. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
22. Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
23. Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
24. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
25. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
26. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Champion
Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
Class Reserve Champion
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
3.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
4.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
5.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
6.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
7.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
8.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
9.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
10.
Nerita - Wyrda Evil Twin (SPC-SR3-1503)