1. Driving Class R1, tammat -
8/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
10/40
3. Driving Class R2, tammat -
15/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
12/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
16/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
15/40
Show Supreme Champion
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
Show Reserve Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
3. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
4. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
5. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
6. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
7. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
8. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
Class Champion
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
Class Reserve Champion
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
3.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
4.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
5.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
6.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
7.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
8.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Champion
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
3.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
4.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
5.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
6.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
7.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
8.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
9.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
10.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
Class Reserve Champion
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
3.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
4.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
5.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
6.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
7.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
8.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
9.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
10.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
11.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
12.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
13.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
14.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
15.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Class Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Reserve Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
3.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
4.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
5.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
6.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
7.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
8.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
9.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
10.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
11.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
12.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
13.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
14.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
Class Champion
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Class Reserve Champion
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
3.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
4.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
5.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
6.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
7.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
8.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
9.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
10.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
11.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
12.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
13.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
14.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
15.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
16.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
17.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
Class Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Class Reserve Champion
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
3.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
4.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
5.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
6.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
7.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
8.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
9.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
10.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
11.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
12.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
Class Champion
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
3.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
4.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
5.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
6.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
7.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
8.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
9.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
10.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
11.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
12.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
13.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
14.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
15.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Reserve Champion
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
3.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
4.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
5.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
6.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
7.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
8.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
9.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
10.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
11.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
12.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
13.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
14.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
15.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)