1. Driving Class R1, tammat -
9/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
10/40
3. Driving Class R2, tammat -
22/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Show Reserve Champion
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
3. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
4. Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Champion
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Reserve Champion
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
3.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
4.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
5.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
6.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
7.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
8.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
9.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
Class Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Reserve Champion
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
3.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
4.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
5.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
6.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
7.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
8.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
9.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
10.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
Class Champion
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
Class Reserve Champion
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
3.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
6.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
7.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
8.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
9.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
10.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
11.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
12.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
13.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
14.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
15.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
17.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
18.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
19.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
20.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
21. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
22. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
Class Reserve Champion
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
3.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
4.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
5.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
6.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
7.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
8.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
9.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
10.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
11.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
12.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
13.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
14.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
15.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
16.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
17.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)