1. Riding Class R1, tammat -
9/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
9/40
3. Riding Class R2, tammat -
11/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
8/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
8/40
9. Driving Class R2, tammat -
13/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
13/40
11. Driving Class R3, tammat -
0/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
0/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
14/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
10/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
14/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
8/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
2/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
2/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Show Reserve Champion
Julia - Storsint (SPC-MR3-1624)
3. Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
4. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
5. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
6. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
7. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
8. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
9. Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
10. Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
11. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
12. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
13. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
14. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
15. Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
16. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
Class Champion
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
Class Reserve Champion
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
3.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
4.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
5.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
6.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
7.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
8.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
9.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
Class Champion
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
Class Reserve Champion
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
3.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
4.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
5.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
6.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
7.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
8.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
9.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
Class Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
Class Reserve Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
3.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
4.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
5.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
6.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
7.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
8.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
10.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
11.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Class Champion
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
3.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
4.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
5.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
6.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
7.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
8.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
9.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
10.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
11.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
Class Champion
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
Class Reserve Champion
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
3.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
4.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
5.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
6.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
7.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
8.
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
Class Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Reserve Champion
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
3.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4.
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
5.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
Class Champion
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Class Reserve Champion
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
3.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
4.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
5.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
6.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
7.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
8.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
Class Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Reserve Champion
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
3.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
4.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
5.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
6.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
7.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
8.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
Class Champion
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
Class Reserve Champion
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
3.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
4.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
5.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
6.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
7.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
8.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
9.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
10.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
11.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
12.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
13.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
Class Champion
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Class Reserve Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
3.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
4.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
5.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
6.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
7.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
8.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
9.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
10.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
11.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
12.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
13.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
Class Champion
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
3.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
4.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
5.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
6.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
7.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
8.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
9.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
10.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
11.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
12.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
13.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
14.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Class Champion
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
Class Reserve Champion
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
3.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
4.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
5.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
6.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
7.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
8.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
9.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
10.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
Class Champion
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
Class Reserve Champion
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
3.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
4.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
5.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
6.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
7.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
8.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
9.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
10.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
11.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
12.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
13.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
14.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Class Champion
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
Class Reserve Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
3.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
4.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
5.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
6.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
7.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
8.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
Class Champion
Julia - Storsint (SPC-MR3-1624)
Class Reserve Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
Class Reserve Champion
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)