1. Riding Class R1, tammat -
21/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
16/40
3. Riding Class R2, tammat -
19/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. Driving Class R1, tammat -
13/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
7. Driving Class R2, tammat -
15/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
16/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
14/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
Show Supreme Champion
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
Show Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
3. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
4. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
5. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
6. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
7. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
8. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
9. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
10. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
11. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
12. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
Class Champion
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
Class Reserve Champion
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
3.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
4.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
5.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
6.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
7.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
8.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
9.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
10.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
11.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
12.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
13.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
14.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
15.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
16.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
17.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
18.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
19.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
20.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
21. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Champion
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
Class Reserve Champion
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
3.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
4.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
5.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
6.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
7.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
8.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
9.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
10.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
11.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
12.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
13.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
14.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
15.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
16.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
Class Champion
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
Class Reserve Champion
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
3.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
4.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
5.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
6.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
7.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
8.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
9.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
10.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
11.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
12.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
13.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
14.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
15.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
16.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
17.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
18.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
19.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Class Champion
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
Class Reserve Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
3.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
4.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
5.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
6.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
7.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
8.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
9.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
10.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
11.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
12.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
13.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
14.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
15.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
16.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Champion
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
Class Reserve Champion
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
3.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
4.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
5.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
6.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
7.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
8.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
9.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
10.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
11.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
12.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
13.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
Class Champion
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
Class Reserve Champion
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
3.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
4.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
5.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
6.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
7.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
8.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
9.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
10.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
11.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
12.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
Class Champion
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
Class Reserve Champion
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
3.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
4.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
5.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
6.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
7.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
8.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
9.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
10.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
11.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
12.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
13.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
14.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
15.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
Class Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Reserve Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
3.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
4.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
5.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
6.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
7.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
8.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
9.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
10.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
11.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
12.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
Class Champion
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
3.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
4.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
5.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
6.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
7.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
8.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
9.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
10.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
11.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
12.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
13.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
14.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
15.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
16.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
3.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
4.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
5.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
6.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
7.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
8.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
9.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
10.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
11.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
12.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
13.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
14.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
Class Champion
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Class Reserve Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
3.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
4.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
5.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
6.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
7.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
8.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
9.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
10.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
11.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
12.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
13.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
14.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
Class Champion
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Class Reserve Champion
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
3.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
4.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
5.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
6.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
7.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
8.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
9.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
10.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
11.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
12.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)