1. In-Hand Class R1, tammat -
25/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
34/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
31/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
14/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
13/40
Show Supreme Champion
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
Show Reserve Champion
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
3. Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
4. Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
5. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
6. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
Class Champion
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
Class Reserve Champion
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
3.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
4.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
5.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
6.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
7.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
8.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
9.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
10.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
11.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
12.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
13.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
14.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
15.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
16.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
17.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
18.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
19.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
20.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
21. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
22. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
23. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
24. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
25. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
Class Champion
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
Class Reserve Champion
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
3.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
4.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
5.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
6.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
7.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
8.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
9.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
10.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
11.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
12.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
13.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
14.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
15.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
16.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
17.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
18.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
19.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
20.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
21. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
Class Champion
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Class Reserve Champion
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
3.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
4.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
5.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
6.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
7.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
8.
Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
9.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
10.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
11.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
12.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
13.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
14.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
15.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
16.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
17.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
18.
Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
19.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
20.
Elli L. - Lynher London Queen (SPC-MR2-1563)
21. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
22. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
23. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
24. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
25. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
26. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
27. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
28. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
29. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
30. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
31. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
32. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
33. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
34. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
Class Reserve Champion
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
3.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
4.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
5.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
6.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
7.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
8.
Elli L. - Corwen Maximus (SPC-SR2-1560)
9.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
10.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
11.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
12.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
13.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
14.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
15.
Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
16.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
17.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
18.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
19.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
20.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
21. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
22. taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
23. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
24. Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
25. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
26. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
27. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
28. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
29. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
30. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
31. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Class Champion
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
Class Reserve Champion
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
3.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
4.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
5.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
6.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
7.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
8.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
9.
Nerita - Delicate Afterglow (SPC-MR3-1506)
10.
Nerita - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire (SPC-MR3-1251)
11.
Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)
12.
Nerita - Delicate Eudialyte (SPC-MR3-1505)
13.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
14.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
3.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
4.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
5.
Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
6.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
7.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
8.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
9.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
10.
Nerita - Wyrda Evil Twin (SPC-SR3-1503)
11.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
12.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
13.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)