1. Riding Class R1, tammat -
17/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
15/40
3. Riding Class R2, tammat -
14/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
10/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
4/40
7. Driving Class R1, tammat -
8/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
8/40
9. Driving Class R2, tammat -
16/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
11. Driving Class R3, tammat -
2/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
1/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
12/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
11/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
13/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
11/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
4/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Show Supreme Champion
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
Show Reserve Champion
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
3. taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
4. Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
6. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
7. Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
8. Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
9. Emppu - Yentel Jupiter (SPC-SR2-1652)
10. Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
11. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
12. Emppu - Sleepy One (SPC-MR2-1649)
13. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
14. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
15. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
16. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
17. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
18. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
Class Champion
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Class Reserve Champion
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
3.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
4.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
5.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
6.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
7.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
8.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
9.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
10.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
11.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
12.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
13.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
14.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
15.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
16.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
17.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
Class Champion
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
3.
Emppu - Show's Trick Or Treat (SPC-SR1-1522)
4.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
5.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
6.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
7.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
8.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
9.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
10.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
11.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
12.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
13.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
14.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
15.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
Class Champion
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
Class Reserve Champion
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
3.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
4.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
5.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
8.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
9.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
10.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
12.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
13.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
14.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
Class Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Reserve Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
3.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
4.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
5.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
6.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
7.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
8.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
9.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
10.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
Class Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Reserve Champion
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
3.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
4.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
5.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
6.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
7.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
8.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
Class Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
4.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Reserve Champion
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
3.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
4.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
5.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
6.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
7.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
8.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
Class Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
3.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
4.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
5.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
6.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
7.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
8.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
Class Champion
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
Class Reserve Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
3.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
4.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
5.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
6.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
7.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
8.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
9.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
10.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
11.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
12.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
13.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
14.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
15.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
16.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
Class Champion
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
Class Reserve Champion
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
3.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
4.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
5.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
6.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
7.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
8.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
9.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
10.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
11.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
12.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
13.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
14.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
Class Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Reserve Champion
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
Class Champion
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
Class Champion
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
3.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
4.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
5.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
6.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
7.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
8.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
9.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
10.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
11.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
12.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
Class Champion
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
3.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
4.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
5.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
6.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
7.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
8.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
9.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
10.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
11.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
Class Champion
Emppu - Sleepy One (SPC-MR2-1649)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
3.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
4.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
5.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
6.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
7.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
8.
Emppu - Lumivuoren Sleeping Beauty (SPC-MR2-1650)
9.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
10.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
11.
Emppu - Lilymoor Yanna (SPC-MR2-1651)
12.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
13.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
Class Champion
Emppu - Yentel Jupiter (SPC-SR2-1652)
Class Reserve Champion
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
3.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
4.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
5.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
6.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
7.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
8.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
9.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
10.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
11.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Champion
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
Class Reserve Champion
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
3.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
4.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
Class Champion
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
Class Reserve Champion
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
3.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
4.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
5.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)