1. Riding Class R1, tammat -
17/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
17/40
3. Riding Class R2, tammat -
15/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. Riding Class R3, tammat -
10/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
9/40
7. Driving Class R1, tammat -
16/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
9. Driving Class R2, tammat -
21/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
11. Driving Class R3, tammat -
9/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
22/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
17/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
9/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
9/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
Show Reserve Champion
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
3. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
4. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
5. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
6. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
7. sandi - Rachel Rocks (SPC-MR3-488)
8. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
9. Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
10. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
11. sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
12. Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
13. Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
14. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
15. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
16. taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
17. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
18. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Champion
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Class Reserve Champion
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
3.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
4.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
5.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
6.
sandi - Ffion of Radon (SPC-MR1-466)
7.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
8.
sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
9.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
10.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
11.
sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
12.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
13.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
14.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
15.
sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
16.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
17.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
Class Champion
sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
Class Reserve Champion
Emppu - Show's Trick Or Treat (SPC-SR1-1522)
3.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
4.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
5.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
6.
sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431)
7.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
8.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
9.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
10.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
11.
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
12.
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
13.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
14.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
15.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
16.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
17.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Champion
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
3.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
4.
sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
5.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
6.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
7.
sandi - Amorina Q (SPC-MR2-283)
8.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
9.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
10.
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
11.
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
12.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
13.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
14.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
15.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
Class Champion
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
Class Reserve Champion
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
3.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
4.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
5.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
6.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
7.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
8.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
9.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
10.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
11.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
12.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
13.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
14.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
15.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
16.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
Class Champion
sandi - Rachel Rocks (SPC-MR3-488)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
3.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
4.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
5.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
6.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
7.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
8.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
9.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
10.
sandi - Whiten Gwalia (SPC-MR3-468)
Class Champion
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
3.
sandi - Heart of Night Has a Criminal (SPC-SR3-414)
4.
sandi - TZ Regentanz (SPC-SR3-380)
5.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
6.
sandi - Taffynerd Random (SPC-SR3-413)
7.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
8.
sandi - Mirror of Autumn Q (SPC-SR3-247)
9.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
Class Champion
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
Class Reserve Champion
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
3.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
4.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
5.
sandi - Skye of Airdrie (SPC-MR1-195)
6.
sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
7.
sandi - Sandi's Gemmy (SPC-MR1-196)
8.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
9.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
10.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
11.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
12.
sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
13.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
14.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
15.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
16.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
Class Champion
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
Class Reserve Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
3.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
4.
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
5.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
6.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
7.
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
8.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
9.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
10.
sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
11.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
12.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
13.
sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
14.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
15.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
Class Champion
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Reserve Champion
sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
3.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
4.
sandi - Amarn Ruim (SPC-MR2-360)
5.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
6.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
7.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
8.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
9.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
10.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
11.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
12.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
13.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
14.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
15.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
16.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
17.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
18.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
19.
sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
20.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
21. Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
Class Champion
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
Class Reserve Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
3.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
4.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
5.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
6.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
7.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
8.
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
9.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
10.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
11.
sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
12.
sandi - Thief of Bouncewoods (SPC-SR2-1340)
13.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
14.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
15.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
16.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
17.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
Class Champion
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
Class Reserve Champion
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
3.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
4.
sandi - Tambourine COS (SPC-MR3-1335)
5.
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
6.
sandi - Antje v. Pijnboompit (SPC-MR3-1334)
7.
sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
8.
sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
9.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
Class Champion
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
Class Reserve Champion
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
3.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
4.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
5.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Champion
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
Class Reserve Champion
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
3.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
4.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
5.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
6.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
7.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
8.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
9.
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
10.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
11.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
12.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
13.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
14.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
15.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
16.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
17.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
18.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
19.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
Class Champion
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
Class Reserve Champion
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
3.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
4.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
5.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
6.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
7.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
8.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
9.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
10.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
11.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
12.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
13.
sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
14.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
15.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
16.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
17.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
18.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
19.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
Class Champion
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
Class Reserve Champion
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
3.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
4.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
5.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
6.
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
7.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
8.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
9.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
10.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
11.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
12.
Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
13.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
14.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
15.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
16.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
17.
Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
18.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
19.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
20.
sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
21. Elli L. - Lynher London Queen (SPC-MR2-1563)
22. Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
Class Champion
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
3.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
4.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
5.
Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
6.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
7.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
8.
Elli L. - Corwen Maximus (SPC-SR2-1560)
9.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
10.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
11.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
12.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
13.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
14.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
15.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
16.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
17.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Class Reserve Champion
sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
3.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
4.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
5.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
6.
sandi - Quellë's October Leaves (SPC-MR3-464)
7.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
8.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
9.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
Class Champion
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
Class Reserve Champion
sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
3.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
4.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
5.
sandi - Heart of Night's Full of Silver (SPC-SR3-424)
6.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
7.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
8.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
9.
sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)