1. Riding Class R1, tammat -
17/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
14/40
3. Riding Class R2, tammat -
20/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
12/40
5. Riding Class R3, tammat -
15/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R1, tammat -
10/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
9. Driving Class R2, tammat -
15/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
13/40
11. Driving Class R3, tammat -
3/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
3/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
12/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
17/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
6/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
6/40
Show Supreme Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
Show Reserve Champion
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
3. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
4. Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
6. Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
7. Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
8. Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
9. Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
10. Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
11. Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
12. Tinúvel - KW Saffir (SPC-MR2-127)
13. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
14. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
15. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
16. Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
17. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
18. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
Class Champion
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
Class Reserve Champion
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
3.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
4.
Tinúvel - Nerywick Mayflower (SPC-MR1-1572)
5.
Tinúvel - Eireann of Swildie (SPC-MR1-1573)
6.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
7.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
8.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
9.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
10.
Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
11.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
12.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
13.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
14.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
15.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
16.
Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
17.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
Class Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Reserve Champion
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
3.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
4.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
5.
Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
6.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
7.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
8.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
9.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
10.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
11.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
12.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
13.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
14.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
3.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
4.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
5.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
6.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
7.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
8.
Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
9.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
10.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
11.
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
12.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
13.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
14.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
15.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
16.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
17.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
18.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
19.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
20.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Reserve Champion
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
3.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
4.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
5.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
6.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
7.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
8.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
9.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
10.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
11.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
12.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Champion
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
Class Reserve Champion
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
3.
Julia - Storsint (SPC-MR3-1624)
4.
Tinúvel - DD Starshine (SPC-MR3-907)
5.
Tinúvel - Dandelion of Loreley (SPC-MR3-905)
6.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
7.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
8.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
9.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
10.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
11.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
12.
Tinúvel - DD Star War (SPC-MR3-908)
13.
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
14.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
15.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
Class Champion
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
3.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
4.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
5.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
6.
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
7.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
8.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
Class Champion
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
3.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
4.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
5.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
6.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
7.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
8.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
9.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
10.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
Class Champion
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
3.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
4.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
5.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
6.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
7.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
8.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
9.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
10.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
11.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
12.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
13.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
14.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
Class Champion
Tinúvel - KW Saffir (SPC-MR2-127)
Class Reserve Champion
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
3.
Tinúvel - Lilium 5594 (SPC-MR2-162)
4.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
5.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
6.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
7.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
8.
Tinúvel - KW Blodeuwedd (SPC-MR2-105)
9.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
10.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
11.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
12.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
13.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
14.
Tinúvel - Lunete 5594 (SPC-MR2-130)
15.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
Class Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
3.
Tinúvel - Ravenclaw 5594 (SPC-SR2-132)
4.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
5.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
6.
Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
7.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
8.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
9.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
10.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
11.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
12.
Tinúvel - Aneirin 5594 (SPC-SR2-435)
13.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
Class Champion
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
Class Reserve Champion
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
3.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
Class Reserve Champion
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
3.
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
Class Champion
Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
3.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
4.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
5.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
6.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
7.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
8.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
9.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
10.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
11.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
12.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
13.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
14.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
15.
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
16.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
17.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
Class Champion
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
3.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
4.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
5.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
6.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
7.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
8.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
9.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
10.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
11.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
12.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Class Champion
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Angren Lil Cupcake (SPC-MR2-1579)
3.
Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
4.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
5.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
6.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
7.
Tinúvel - Angren Lilith (SPC-MR2-1577)
8.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
9.
Tinúvel - Angren Fairy Dust (SPC-MR2-1580)
10.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
11.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
12.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
13.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
14.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
15.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
16.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
17.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
Class Champion
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
Class Reserve Champion
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
3.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
4.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
5.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
6.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
7.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
8.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
9.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
10.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
11.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
12.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
13.
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
14.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
15.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
16.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
Class Champion
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Reserve Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
3.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
4.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
5.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
6.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Class Champion
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
5.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
6.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)