1. In-Hand Class R1, tammat -
25/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
29/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
32/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
31/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
16/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
16/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Show Reserve Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
3. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
4. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
5. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
6. Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
Class Champion
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
Class Reserve Champion
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
3.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
4.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
5.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
6.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
7.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
8.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
9.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
10.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
11.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
12.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
13.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
14.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
15.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
16.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
17.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
18.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
19.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
20.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
21. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
22. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
23. Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
24. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
25. Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
Class Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Reserve Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
3.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
4.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
5.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
6.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
7.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
8.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
9.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
10.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
11.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
12.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
13.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
14.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
15.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
16.
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
17.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
18.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
19.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
20.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
21. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
22. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
23. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
24. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
25. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
26. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
27. Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
28. Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
29. Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
Class Champion
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
Class Reserve Champion
Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
3.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
4.
Taija - Dunnah Myfanwy (SPC-MR2-1567)
5.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
6.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
7.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
8.
Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
9.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
10.
Elli L. - Lynher London Queen (SPC-MR2-1563)
11.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
12.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
13.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
14.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
15.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
17.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
18.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
19.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
20.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
21. Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
22. Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
23. Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
24. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
25. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
26. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
27. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
28. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
29. Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
30. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
31. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
32. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
Class Champion
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
Class Reserve Champion
Taija - Gwinnet Cadog (SPC-SR2-1566)
3.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
4.
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
5.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
6.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
7.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
8.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
9.
Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
10.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
11.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
12.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
13.
Elli L. - Corwen Maximus (SPC-SR2-1560)
14.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
15.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
16.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
17.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
18.
Dimma - Claridge Smoky Boy (SPC-SR2-659)
19.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
20.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
21. Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
22. taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
23. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
24. Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
25. Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
26. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
27. Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
28. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
29. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
30. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
31. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
Class Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Class Reserve Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
3.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
4.
Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
5.
Taija - Istria Pretty In Pink (SPC-MR3-1471)
6.
Taija - Ily's Fluffy Unicorn (SPC-MR3-1472)
7.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
8.
Taija - Pialotte Snilli (SPC-MR3-1542)
9.
Taija - Claridge Stina (SPC-MR3-1440)
10.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
11.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
12.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
13.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
14.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
15.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
16.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
Class Champion
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
Class Reserve Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
3.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
4.
Taija - Chris Honey (SPC-SR3-1535)
5.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
6.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
7.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
8.
Taija - Ily's Royal Ludovico (SPC-SR3-1431)
9.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
10.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
11.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
12.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
13.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
14.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
15.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
16.
Taija - Mortimer B (SPC-SR3-1432)