1. Driving Class R1, tammat -
26/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
26/40
3. Driving Class R2, tammat -
36/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
35/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
32/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
30/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
32/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
26/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Show Reserve Champion
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
3. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
4. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
5. Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
6. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
7. Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
8. Taija - Gwinnet Cadog (SPC-SR2-1566)
Class Champion
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
Class Reserve Champion
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
3.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
4.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
5.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
6.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
7.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
8.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
9.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
10.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
11.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
12.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
13.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
14.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
15.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
16.
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
17.
Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
18.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
19.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
20.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
21. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
22. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
23. Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
24. Kida - Maerdydale Talar (SPC-MR1-1519)
25. Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
26. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
Class Champion
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
3.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
4.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
5.
Kida - Crunwere Luc Llwych (SPC-SR1-1520)
6.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
7.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
8.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
9.
Kida - Trawsfynydd Beli Mawr (SPC-SR1-1521)
10.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
11.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
12.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
13.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
14.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
15.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
16.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
17.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
18.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
19.
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
20.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
21. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
22. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
23. Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
24. Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
25. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
26. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Champion
Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
Class Reserve Champion
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
3.
Kida - Gletness Victoria (SPC-MR2-1470)
4.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
5.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
6.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
7.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
8.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
9.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
10.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
11.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
12.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
13.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
14.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
15.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
16.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
17.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
18.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
19.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
20.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
21. Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
22. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
23. Kida - Barbie v.d. Derrymoore (SPC-MR2-1592)
24. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
25. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
26. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
27. Kida - Albertslunds Lovestory (SPC-MR2-1593)
28. Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
29. Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
30. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
31. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
32. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
33. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
34. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
35. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
36. Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
Class Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Reserve Champion
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
3.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
4.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
5.
Kida - Silverhill Yoko (SPC-SR2-1458)
6.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
7.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
8.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
9.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
10.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
11.
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
12.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
13.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
14.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
15.
Kida - Willow Sparkle (SPC-SR2-1459)
16.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
17.
Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
18.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
19.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
20.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
21. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
22. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
23. Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
24. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
25. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
26. Kida - Albertslunds Donkey Kong (SPC-SR2-1591)
27. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
28. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
29. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
30. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
31. miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
32. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
33. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
34. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
35. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
Class Champion
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
Class Reserve Champion
Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
3.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
4.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
5.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
6.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
7.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
8.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
9.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
10.
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
11.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
12.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
13.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
14.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
15.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
16.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
17.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
18.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
19.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
20.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
21. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
22. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
23. Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
24. Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
25. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
26. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
27. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
28. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
29. miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
30. Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
31. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
32. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
Class Reserve Champion
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
3.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
4.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
5.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
6.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
7.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
8.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
9.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
10.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
11.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
12.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
13.
Nerita - Fame's Legolas (SPC-SR1-1504)
14.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
15.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
16.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
17.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
18.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
19.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
20.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
21. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
22. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
23. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
24. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
25. Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
26. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
27. Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
28. Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
29. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
30. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
Class Champion
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
Class Reserve Champion
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
3.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
4.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
5.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
6.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
7.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
8.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
9.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
10.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
11.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
12.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
13.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
14.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
15.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
16.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
17.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
18.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
19.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
20.
Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
21. miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
22. Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
23. Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
24. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
25. Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
26. Taija - Dunnah Myfanwy (SPC-MR2-1567)
27. Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
28. Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
29. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
30. Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
31. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
32. Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
Class Champion
Taija - Gwinnet Cadog (SPC-SR2-1566)
Class Reserve Champion
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
3.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
4.
Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
5.
Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
6.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
7.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
8.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
9.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
10.
Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
11.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
12.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
13.
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
14.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
15.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
16.
Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
17.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
18.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
19.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
20.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
21. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
22. Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
23. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
24. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
25. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
26. Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)