1. Riding Class R1 -
21/40
2. Riding Class R2 -
21/40
3. Riding Class R3 -
10/40
4. Driving Class R1 -
16/40
5. Driving Class R2 -
21/40
6. Driving Class R3 -
8/40
7. In-Hand Class R1 -
19/40
8. In-Hand Class R2 -
23/40
9. In-Hand Class R3 -
6/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
Show Reserve Champion
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
3. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
4. Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
5. Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
6. Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
7. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
8. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
9. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
Class Champion
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
Class Reserve Champion
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
3.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
4.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
5.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
6.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
7.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
8.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
9.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
10.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
11.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
12.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
13.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
14.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
15.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
16.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
17.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
18.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
19.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
20.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
21. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Champion
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
Class Reserve Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
3.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
4.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
5.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
6.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
7.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
8.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
9.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
10.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
11.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
12.
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
13.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
14.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
15.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
16.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
17.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
18.
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
19.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
20.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
21. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Class Champion
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
Class Reserve Champion
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
3.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
4.
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
5.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
6.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
7.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
8.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
9.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
10.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
Class Champion
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
Class Reserve Champion
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
3.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
4.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
5.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
6.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
7.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
8.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
9.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
10.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
11.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
12.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
13.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
14.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
15.
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
16.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
Class Champion
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
Class Reserve Champion
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
3.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
4.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
5.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
6.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
7.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
8.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
9.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
10.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
11.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
12.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
13.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
14.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
15.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
16.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
17.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
18.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
19.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
20.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
21. Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
Class Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Class Reserve Champion
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
3.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
4.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
5.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
6.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
7.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
8.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
Class Champion
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
Class Reserve Champion
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
3.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
4.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
5.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
6.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
7.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
8.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
9.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
10.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
11.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
12.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
13.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
14.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
15.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
16.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
17.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
18.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
19.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
Class Champion
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
Class Reserve Champion
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
3.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
4.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
5.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
6.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
7.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
8.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
9.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
10.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
11.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
12.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
13.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
14.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
15.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
16.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
17.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
18.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
19.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
20.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
21. Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
22. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
23. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Class Champion
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
Class Reserve Champion
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
3.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
4.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
5.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
6.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)