1. Riding Class R1, tammat -
17/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
16/40
3. Riding Class R2, tammat -
15/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
13/40
5. Riding Class R3, tammat -
9/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R1, tammat -
15/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
9. Driving Class R2, tammat -
21/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
18/40
11. Driving Class R3, tammat -
6/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
20/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
6/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
Show Reserve Champion
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
3. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
4. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
5. Vivian - Dawn Welsh Empire (SPC-SR1-1475)
6. Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
7. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
8. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
9. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
10. Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
11. Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
12. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
13. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
14. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
15. Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
16. Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
17. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
18. Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
Class Champion
Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
3.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
4.
Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
5.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
6.
Vivian - Criallt Briallen Mair (SPC-MR1-1476)
7.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
8.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
9.
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
10.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
11.
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
12.
miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
13.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
14.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
15.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
16.
Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
17.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
Class Champion
Vivian - Dawn Welsh Empire (SPC-SR1-1475)
Class Reserve Champion
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
3.
miivi - The House of Hades (SPC-SR1-1545)
4.
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
5.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
6.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
7.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
8.
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
9.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
10.
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
11.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
12.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
13.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
14.
Vivian - Criallt Eiddwen Comet (SPC-SR1-1474)
15.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
16.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
Class Champion
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
Class Reserve Champion
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
3.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
4.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
5.
Vivian - Cadogan Lilybet (SPC-MR2-1477)
6.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
7.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
8.
Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
9.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
10.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
11.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
12.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
13.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
14.
Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
15.
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
Class Champion
Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
3.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
4.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
5.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
6.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
7.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
8.
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
9.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
10.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
11.
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
12.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
13.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Class Champion
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
Class Reserve Champion
Taija - Istria Pretty In Pink (SPC-MR3-1471)
3.
miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
4.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
5.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
6.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
7.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
8.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
9.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
Class Champion
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
Class Reserve Champion
Taija - Ily's Royal Ludovico (SPC-SR3-1431)
3.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
4.
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
5.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
6.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
Class Champion
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
Class Reserve Champion
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
3.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
4.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
5.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
6.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
7.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
8.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
9.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
10.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
11.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
12.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
13.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
14.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
15.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
Class Champion
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
Class Reserve Champion
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
3.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
4.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
5.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
6.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
7.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
8.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
9.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
10.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
11.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
12.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
13.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
14.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
15.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
Class Reserve Champion
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
3.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
4.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
5.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
6.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
7.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
8.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
9.
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
10.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
11.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
12.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
13.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
14.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
15.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
16.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
17.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
18.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
19.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
20.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
21. Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
Class Champion
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
Class Reserve Champion
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
3.
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
4.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
5.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
6.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
7.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
8.
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
9.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
10.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
11.
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
12.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
13.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
14.
Vivian - Crowhill Popcorns Versus Peanuts (SPC-SR2-1478)
15.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
16.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
17.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
18.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
Class Champion
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
Class Reserve Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
3.
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
4.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
5.
Taija - Pialotte Snilli (SPC-MR3-1542)
6.
Taija - Claridge Stina (SPC-MR3-1440)
Class Champion
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
Class Reserve Champion
Taija - Mortimer B (SPC-SR3-1432)
3.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
4.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
5.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
Class Champion
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
Class Reserve Champion
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
3.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
4.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
5.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
6.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
7.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
8.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
9.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
10.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
11.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
12.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
13.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
14.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
15.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
16.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
17.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
18.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
19.
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
Class Champion
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
Class Reserve Champion
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
3.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
4.
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
5.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
6.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
7.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
8.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
9.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
10.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
11.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
12.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
13.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
14.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
15.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
16.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
17.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
18.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
19.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
Class Champion
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
Class Reserve Champion
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
3.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
4.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
5.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
6.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
7.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
8.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
9.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
10.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
11.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
12.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
13.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
14.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
15.
Taija - Dunnah Myfanwy (SPC-MR2-1567)
16.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
17.
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
18.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
19.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
20.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
Class Champion
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Class Reserve Champion
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
3.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
4.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
5.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
6.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
7.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
8.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
9.
Taija - Gwinnet Cadog (SPC-SR2-1566)
10.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
11.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
12.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Champion
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
Class Reserve Champion
Taija - Ily's Fluffy Unicorn (SPC-MR3-1472)
3.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
4.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
5.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
Class Champion
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
Class Reserve Champion
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
3.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
4.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
5.
Taija - Chris Honey (SPC-SR3-1535)
6.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)