1. Driving Class R1, tammat -
27/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
28/40
3. Driving Class R2, tammat -
32/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
29/40
5. Driving Class R3, tammat -
11/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
9/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
Show Reserve Champion
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
3. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
4. Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
5. Taija - Ily's Fluffy Unicorn (SPC-MR3-1472)
6. Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
Class Champion
Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
Class Reserve Champion
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
3.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
4.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
5.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
6.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
7.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
8.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
9.
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
10.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
11.
Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
12.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
13.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
14.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
15.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
16.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
17.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
18.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
19.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
20.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
21. Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
22. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
23. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
24. Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
25. Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
26. Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
27. Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
Class Champion
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
Class Reserve Champion
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
3.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
4.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
5.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
6.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
7.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
8.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
9.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
10.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
11.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
12.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
13.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
14.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
15.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
16.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
17.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
18.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
19.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
20.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
21. Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
22. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
23. Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
24. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
25. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
26. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
27. Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
28. Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
Class Champion
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
3.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
4.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
5.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
6.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
7.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
8.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
9.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
10.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
11.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
12.
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
13.
Tinúvel - KW Saffir (SPC-MR2-127)
14.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
15.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
16.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
17.
Taija - Dunnah Myfanwy (SPC-MR2-1567)
18.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
19.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
20.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
21. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
22. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
23. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
24. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
25. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
26. Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
27. Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
28. Tinúvel - KW Blodeuwedd (SPC-MR2-105)
29. Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
30. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
31. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
32. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Class Champion
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
3.
Tinúvel - Aneirin 5594 (SPC-SR2-435)
4.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
5.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
6.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
7.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
8.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
9.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
10.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
11.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
12.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
13.
Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
14.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
15.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
16.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
17.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
18.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
19.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
20.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
21. Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
22. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
23. Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
24. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
25. Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
26. Tinúvel - Ravenclaw 5594 (SPC-SR2-132)
27. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
28. V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
29. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
Class Champion
Taija - Ily's Fluffy Unicorn (SPC-MR3-1472)
Class Reserve Champion
Dimma - Salty Lyn (SPC-MR3-687)
3.
Taija - Istria Pretty In Pink (SPC-MR3-1471)
4.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
5.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
6.
Taija - Pialotte Snilli (SPC-MR3-1542)
7.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
8.
Dimma - Ratsupolun Vilma (SPC-MR3-631)
9.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
10.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
11.
Taija - Claridge Stina (SPC-MR3-1440)
Class Champion
Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
Class Reserve Champion
Taija - Chris Honey (SPC-SR3-1535)
3.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
4.
Taija - Ily's Royal Ludovico (SPC-SR3-1431)
5.
Taija - Mortimer B (SPC-SR3-1432)
6.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
7.
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
8.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
9.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)