1. Riding Class R1, tammat -
11/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
13/40
3. Riding Class R2, tammat -
15/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. Driving Class R1, tammat -
11/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R2, tammat -
16/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
13/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
12/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
14/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
Show Reserve Champion
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
3. Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
4. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
5. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
6. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
7. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
8. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
9. miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
10. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
11. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
12. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Class Champion
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
Class Reserve Champion
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
3.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
4.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
5.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
6.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
7.
miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
8.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
9.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
10.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
11.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Class Champion
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Reserve Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
3.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
4.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
5.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
6.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
7.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
8.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
9.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
10.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
11.
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
12.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
13.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
Class Reserve Champion
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
3.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
4.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
5.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
6.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
7.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
8.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
9.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
10.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
11.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
12.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
13.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
14.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
15.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
Class Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Reserve Champion
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
3.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
4.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
5.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
6.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
7.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
8.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
9.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
10.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
11.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
12.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
13.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
14.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
15.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
16.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
Class Champion
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
Class Reserve Champion
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
3.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
4.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
5.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
6.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
7.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
8.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
9.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
10.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
11.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
Class Champion
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
Class Reserve Champion
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
3.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
4.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
5.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
6.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
7.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
8.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Champion
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
Class Reserve Champion
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
3.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
4.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
5.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
6.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
7.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
8.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
9.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
10.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
11.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
12.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
13.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
14.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
15.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
16.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Class Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Reserve Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
3.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
4.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
5.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
6.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
7.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
8.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
9.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
10.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
11.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
12.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
13.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
14.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Champion
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
Class Reserve Champion
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
3.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
4.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
5.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
6.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
7.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
8.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
9.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
10.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
11.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
12.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
13.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Champion
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Reserve Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
3.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
4.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
5.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
6.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
7.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
8.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
9.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
10.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
11.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
12.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
Class Champion
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
Class Reserve Champion
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
3.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
4.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
5.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
6.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
7.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
8.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
9.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
10.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
11.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
12.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
13.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
14.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Class Champion
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
Class Reserve Champion
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
3.
Cannabia - Marquis v. Moons (SPC-SR2-486)
4.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
5.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
6.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
7.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
8.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
9.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
10.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
11.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
12.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
13.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
14.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
15.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
16.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)