1. Open Class Riding, tammat -
36/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
33/40
3. Open Class Driving, tammat -
27/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
23/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
29/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
26/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
Show Reserve Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
3. Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
4. Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
5. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
6. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Champion
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
Class Reserve Champion
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
3.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
4.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
5.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
6.
felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
7.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
8.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
9.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
10.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
11.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
12.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
13.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
14.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
15.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
16.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
17.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
18.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
19.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
20.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
21. taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
22. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
23. Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
24. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
25. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
26. dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
27. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
28. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
29. miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
30. Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
31. miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
32. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
33. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
34. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
35. dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
36. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
Class Champion
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
Class Reserve Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
3.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
4.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
5.
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
6.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
7.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
8.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
9.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
10.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
11.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
12.
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
13.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
14.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
15.
Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
16.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
17.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
18.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
19.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
20.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
21. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
22. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
23. Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
24. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
25. felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
26. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
27. Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
28. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
29. taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
30. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
31. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
32. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
33. Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
Class Champion
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
Class Reserve Champion
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
3.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
4.
felissa - Yentel Vanilla Blossom (SPC-MR2-1534)
5.
Dimma - Salty Lyn (SPC-MR3-687)
6.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
7.
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
8.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
9.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
10.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
11.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
12.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
13.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
14.
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
15.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
16.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
17.
Dimma - Ratsupolun Vilma (SPC-MR3-631)
18.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
19.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
20.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
21. Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
22. miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
23. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
24. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
25. Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
26. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
27. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
Class Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Reserve Champion
- ()
3.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
4.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
6.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
7.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
8.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
9.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
10.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
11.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
12.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
13.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
14.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
15.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
16.
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
17.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
18.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
19.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
20.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
21. Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
22. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
23. Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
Class Champion
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
Class Reserve Champion
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
3.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
6.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
7.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
8.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
9.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
10.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
11.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
12.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
13.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
14.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
15.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
16.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
17.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
18.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
19.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
20.
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
21. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
22. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
23. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
24. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
25. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
26. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
27. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
28. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
29. miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
Class Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
Class Reserve Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
3.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
4.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
5.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
6.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
7.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
8.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
9.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
10.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
11.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
12.
felissa - Cadwaladr (SPC-SR3-1511)
13.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
14.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
15.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
16.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
17.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
18.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
19.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
20.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
21. Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
22. Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
23. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
24. Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
25. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
26. miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)