1. Riding Class R1, tammat -
17/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
17/40
3. Riding Class R2, tammat -
17/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. Driving Class R1, tammat -
19/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
7. Driving Class R2, tammat -
20/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
18/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
17/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
felissa - Yentel Vanilla Blossom (SPC-MR2-1534)
Show Reserve Champion
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
3. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
4. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
5. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
6. miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
7. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
8. V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
9. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
10. Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
11. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
12. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
Class Champion
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
Class Reserve Champion
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
3.
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
4.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
5.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
6.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
7.
Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
8.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
9.
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
10.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
11.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
12.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
13.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
14.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
15.
Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
16.
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
17.
miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
Class Champion
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
Class Reserve Champion
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
3.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
4.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
5.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
6.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
7.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
8.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
9.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
10.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
11.
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
12.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
13.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
14.
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
15.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
16.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
17.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
Class Champion
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
Class Reserve Champion
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
3.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
4.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
5.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
6.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
7.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
8.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
9.
Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
10.
Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
11.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
12.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
13.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
14.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
15.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
16.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
17.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Champion
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
Class Reserve Champion
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
3.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
4.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
5.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
6.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
7.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
8.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
9.
Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
10.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
11.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
12.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
13.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
14.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
15.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Champion
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
Class Reserve Champion
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
3.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
4.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
5.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
6.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
7.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
8.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
9.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
10.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
11.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
12.
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
13.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
14.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
15.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
16.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
17.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
18.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
19.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
Class Champion
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
3.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
4.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
6.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
7.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
8.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
9.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
10.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
11.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
12.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
13.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
14.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
Class Champion
felissa - Yentel Vanilla Blossom (SPC-MR2-1534)
Class Reserve Champion
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
3.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
6.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
7.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
8.
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
9.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
10.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
11.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
12.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
13.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
14.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
15.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
16.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
17.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
18.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
19.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
20.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Class Champion
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
Class Reserve Champion
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
3.
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
4.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
5.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
6.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
7.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
8.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
9.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
10.
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
11.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
12.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
13.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
14.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
15.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
16.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
17.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Class Champion
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
Class Reserve Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
3.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
4.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
5.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
6.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
7.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
8.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
9.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
10.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
11.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
12.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
13.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
14.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
15.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
16.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
17.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
18.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
Class Champion
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
3.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
4.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
5.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
6.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
7.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
8.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
9.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
10.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
11.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
12.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
13.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
14.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
15.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
16.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
17.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
18.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Class Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Class Reserve Champion
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
3.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
4.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
5.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
6.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
7.
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
8.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
9.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
10.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
11.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
12.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
13.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
14.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
15.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
16.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
17.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
Class Champion
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
Class Reserve Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
3.
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
4.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
5.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
6.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
7.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
8.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
9.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
10.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)