1. Riding Class R1, tammat -
26/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
25/40
3. Riding Class R2, tammat -
23/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
23/40
5. Driving Class R1, tammat -
19/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
7. Driving Class R2, tammat -
36/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
31/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
23/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
22/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
24/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
Show Reserve Champion
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
3. Milja H. - Deimos Lei (SPC-SR2-1308)
4. Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
5. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
6. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
7. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
8. Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
9. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
10. Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
11. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
12. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Class Champion
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
Class Reserve Champion
Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
3.
Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
4.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
5.
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
6.
Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
7.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
8.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
9.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
10.
Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
11.
Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
12.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
13.
Milja H. - Viviette Honey (SPC-MR1-1274)
14.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
15.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
16.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
17.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
18.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
19.
Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
20.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
21. Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
22. felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
23. Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
24. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
25. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
26. miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
Class Champion
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
3.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
4.
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
5.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
6.
Kida - Fame's Leopold (SPC-SR1-1465)
7.
Milja H. - Blin Ysbryd (SPC-SR1-1276)
8.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
9.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
10.
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
11.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
12.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
13.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
14.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
15.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
16.
Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
17.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
18.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
19.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
20.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
21. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
22. Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
23. Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
24. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
25. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
Class Reserve Champion
Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
3.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
4.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
5.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
6.
Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
7.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
8.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
9.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
10.
Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
11.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
12.
Milja H. - Kivikannon Marilyn (SPC-MR2-1281)
13.
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
14.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
15.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
16.
Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
17.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
18.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
19.
Milja H. - Arweinydd (SPC-MR2-1485)
20.
Milja H. - Gimme Some Sugar v. Fryup (SPC-MR2-1314)
21. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
22. Milja H. - Jussin Isa (SPC-MR2-1312)
23. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
Class Champion
Milja H. - Deimos Lei (SPC-SR2-1308)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
3.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
4.
Milja H. - Gaiety Peter-Pan (SPC-SR2-1315)
5.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
6.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
7.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
8.
Milja H. - Chiguita (SPC-SR2-1280)
9.
Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
10.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
11.
Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
12.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
13.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
14.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
15.
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
16.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
17.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
18.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
19.
Milja H. - Egyptian Isaac v. Pompeji (SPC-SR2-1307)
20.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
21. Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
22. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
23. Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
Class Champion
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Class Reserve Champion
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
3.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
4.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
5.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
6.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
7.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
8.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
9.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
10.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
11.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
12.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
13.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
14.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
15.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
16.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
17.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
18.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
19.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
Class Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Class Reserve Champion
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
3.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
4.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
5.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
6.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
7.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
8.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
9.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
10.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
11.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
12.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
13.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
14.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
15.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
16.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
17.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
Class Champion
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Class Reserve Champion
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
3.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
4.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
5.
Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
6.
Milja H. - Piper Blakney (SPC-MR2-1277)
7.
Kida - Albertslunds Silverclaw (SPC-MR2-1463)
8.
Kida - Albertslunds Raindrop (SPC-MR2-1462)
9.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
10.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
11.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
12.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
13.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
14.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
15.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
16.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
17.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
18.
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
19.
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
20.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
21. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
22. Milja H. - Pompeji Ceres (SPC-MR2-1311)
23. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
24. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
25. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
26. Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
27. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
28. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
29. Milja H. - Peanut Buttercup (SPC-MR2-1316)
30. Kida - Albertslunds Lovebliss (SPC-MR2-1464)
31. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
32. felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
33. Milja H. - Mymmeli (SPC-MR2-1279)
34. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
35. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
36. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Class Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Reserve Champion
Kida - Lollipop Popsicle (SPC-SR2-1460)
3.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
4.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
5.
Milja H. - Raymond v.d. Gateaway (SPC-SR2-1310)
6.
Kida - Blackbay's Snowflake (SPC-SR2-1456)
7.
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
8.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
9.
Milja H. - Gwahanol (SPC-SR2-1486)
10.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
11.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
12.
Milja H. - Pompeji Eros (SPC-SR2-1306)
13.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
14.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
15.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
16.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
17.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
18.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
19.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
20.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
21. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
22. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
23. Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
24. miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
25. Kida - Oakyard's Ruffles (SPC-SR2-1457)
26. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
27. Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
28. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
29. felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
30. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
31. Milja H. - J.J. Star (SPC-SR2-1282)
Class Champion
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
3.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
4.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
5.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
6.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
7.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
8.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
9.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
10.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
11.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
12.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
13.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
14.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
15.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
16.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
17.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
18.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
19.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
20.
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
Class Champion
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Class Reserve Champion
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
3.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
4.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
5.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
6.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
7.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
8.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
9.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
10.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
11.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
12.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
13.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
14.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
15.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
16.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
17.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
18.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
19.
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
20.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
21. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
22. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
23. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
Class Champion
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
Class Reserve Champion
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
3.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
4.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
5.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
6.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
7.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
8.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
9.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
10.
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
11.
Milja H. - Pompeji Discordia (SPC-MR2-1313)
12.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
13.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
14.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
15.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
16.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
17.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
18.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
19.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
20.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
21. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
22. felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
Class Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
3.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
4.
Milja H. - Waypoint Sugar (SPC-SR2-1309)
5.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
6.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
7.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
8.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
9.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
10.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
11.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
12.
Milja H. - Smash Decease (SPC-SR2-1487)
13.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
14.
Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
15.
Milja H. - Vigor v. Nooboog (SPC-SR2-1278)
16.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
17.
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
18.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
19.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
20.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
21. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
22. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
23. Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
24. Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)