1. Riding Class R1 -
40/40
2. Riding Class R2 -
40/40
3. Riding Class R3 -
25/40
4. Driving Class R1 -
40/40
5. Driving Class R2 -
40/40
6. Driving Class R3 -
16/40
7. In-Hand Class R1 -
40/40
8. In-Hand Class R2 -
40/40
9. In-Hand Class R3 -
18/40
Show Supreme Champion
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
Show Reserve Champion
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
3. Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
4. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
5. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
6. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
7. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
8. Kida - Dawnfrost Coconelle (SPC-MR3-1492)
9. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
Class Champion
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
Class Reserve Champion
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
3.
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
4.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
5.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
6.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
7.
Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
8.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
9.
Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
10.
Sorel - Dawnelle Rewa (SPC-MR1-1362)
11.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
12.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
13.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
14.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
15.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
16.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
17.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
18.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
19.
Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
20.
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
21. Milja H. - Viviette Honey (SPC-MR1-1274)
22. Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
23. Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
24. Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
25. elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
26. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
27. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
28. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
29. miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
30. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
31. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
32. Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
33. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
34. felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
35. Sorel - Follywall Nefisa (SPC-MR1-1370)
36. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
37. Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
38. Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
39. Sorel - Roanoake Madeira (SPC-MR1-1371)
40. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Class Champion
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
Class Reserve Champion
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
3.
Dimma - Claridge Caoilfhionn (SPC-MR2-684)
4.
Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
5.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
6.
Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
7.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
8.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
9.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
10.
Milja H. - Arweinydd (SPC-MR2-1485)
11.
Milja H. - Kivikannon Marilyn (SPC-MR2-1281)
12.
Dimma - Llinos 5594 (SPC-MR2-682)
13.
Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
14.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
15.
Sorel - Cadogan Enigma (SPC-MR2-1418)
16.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
17.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
18.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
19.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
20.
Milja H. - Gimme Some Sugar v. Fryup (SPC-MR2-1314)
21. Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
22. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
23. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
24. Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
25. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
26. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
27. Dimma - Melanie v. Moons (SPC-MR2-667)
28. Dimma - VU Cinderella (SPC-MR2-683)
29. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
30. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
31. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
32. Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
33. Milja H. - Jussin Isa (SPC-MR2-1312)
34. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
35. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
36. Sorel - Pencalow Misty (SPC-MR2-1417)
37. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
38. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
39. miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
40. taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
Class Champion
Kida - Dawnfrost Coconelle (SPC-MR3-1492)
Class Reserve Champion
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
3.
Kida - Dawnfrost Cronos (SPC-SR3-1488)
4.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
5.
Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
6.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
7.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
8.
Taija - Istria Pretty In Pink (SPC-MR3-1471)
9.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
10.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
11.
miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
12.
Kida - Dawnfrost Rosepeaks (SPC-MR3-1491)
13.
felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
14.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
15.
Milja H. - Skotsk Mandarin (SPC-MR3-1286)
16.
Milja H. - S. Honey (SPC-MR3-1283)
17.
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
18.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
19.
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
20.
Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
21. Taija - Ily's Royal Ludovico (SPC-SR3-1431)
22. Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
23. Milja H. - Aria's Gem (SPC-SR3-1284)
24. Milja H. - Ruudin Charisma (SPC-MR3-1320)
25. Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
Class Champion
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
Class Reserve Champion
Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
3.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
4.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
5.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
6.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
7.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
8.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
9.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
10.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
11.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
12.
Sorel - Pencalow Lashawn (SPC-SR1-1416)
13.
Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
14.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
15.
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
16.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
17.
Milja H. - Blin Ysbryd (SPC-SR1-1276)
18.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
19.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
20.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
21. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
22. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
23. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
24. Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
25. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
26. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
27. Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
28. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
29. Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
30. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
31. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
32. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
33. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
34. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
35. Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
36. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
37. Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
38. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
39. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
40. Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
Class Champion
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
Class Reserve Champion
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
3.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
4.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
5.
Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
6.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
7.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
8.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
9.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
10.
felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
11.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
12.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
13.
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
14.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
15.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
16.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
17.
Milja H. - Pompeji Ceres (SPC-MR2-1311)
18.
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
19.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
20.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
21. Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
22. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
23. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
24. Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
25. Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
26. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
27. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
28. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
29. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
30. felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
31. Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
32. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
33. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
34. Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
35. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
36. Milja H. - Piper Blakney (SPC-MR2-1277)
37. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
38. Milja H. - Mymmeli (SPC-MR2-1279)
39. Milja H. - Peanut Buttercup (SPC-MR2-1316)
40. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Class Champion
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
Class Reserve Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
3.
Milja H. - Pompeji Bacchus (SPC-SR3-1287)
4.
Taija - Mortimer B (SPC-SR3-1432)
5.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
6.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
7.
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
8.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
9.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
10.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
11.
Milja H. - Jugi (SPC-SR3-1285)
12.
Milja H. - Citronärla Karus (SPC-SR3-1319)
13.
Taija - Claridge Stina (SPC-MR3-1440)
14.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
15.
Milja H. - Elfengård Spåmannen (SPC-SR3-1317)
16.
Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
Class Champion
Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
Class Reserve Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
3.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
4.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
5.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
6.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
7.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
8.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
9.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
10.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
11.
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
12.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
13.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
14.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
15.
Sorel - Fame's Leonel (SPC-SR1-1368)
16.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
17.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
18.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
19.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
20.
Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
21. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
22. Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
23. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
24. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
25. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
26. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
27. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
28. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
29. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
30. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
31. Sorel - Poniniemen Whimsical (SPC-SR1-1367)
32. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
33. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
34. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
35. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
36. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
37. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
38. Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
39. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
40. miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
Class Champion
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
Class Reserve Champion
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
3.
Dimma - Mihan Merrion (SPC-SR2-673)
4.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
5.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
6.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
7.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
8.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
9.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
10.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
11.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
12.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
13.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
14.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
15.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
16.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
17.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
18.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
19.
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
20.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
21. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
22. Dimma - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-675)
23. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
24. Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
25. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
26. Milja H. - Deimos Lei (SPC-SR2-1308)
27. miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
28. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
29. miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
30. Milja H. - Pompeji Discordia (SPC-MR2-1313)
31. Dimma - Pheros (SPC-SR2-650)
32. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
33. Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
34. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
35. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
36. Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
37. Milja H. - Egyptian Isaac v. Pompeji (SPC-SR2-1307)
38. Milja H. - Chiguita (SPC-SR2-1280)
39. Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
40. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Class Champion
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
Class Reserve Champion
Dimma - Iltamäen Julius (SPC-SR3-619)
3.
Milja H. - Rodeo GW (SPC-SR3-1318)
4.
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
5.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
6.
Kida - Dawnfrost Soho (SPC-SR3-1489)
7.
Dimma - Frozentroll Karus (SPC-SR3-620)
8.
Kida - Dawnfrost Lucy (SPC-MR3-1493)
9.
Taija - Ily's Fluffy Unicorn (SPC-MR3-1472)
10.
Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
11.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
12.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
13.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
14.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
15.
Kida - Dawnfrost Hillary (SPC-MR3-1494)
16.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
17.
felissa - Cadwaladr (SPC-SR3-1511)
18.
Milja H. - Pompeji Fantastico (SPC-SR3-1288)