1. Driving Class R1, tammat -
26/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
27/40
3. Driving Class R2, tammat -
39/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
33/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
36/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
33/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
27/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
30/40
Show Supreme Champion
Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
Show Reserve Champion
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
3. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
4. Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
5. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
6. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
7. Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
8. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
Class Champion
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
Class Reserve Champion
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
3.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
4.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
5.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
6.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
7.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
8.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
9.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
10.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
11.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
12.
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
13.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
14.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
15.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
16.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
17.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
18.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
19.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
20.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
21. Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
22. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
23. elen - Memory (SPC-MR1-806)
24. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
25. Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
26. Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
Class Champion
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
Class Reserve Champion
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
3.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
4.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
5.
Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
6.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
7.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
8.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
9.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
10.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
11.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
12.
Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
13.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
14.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
15.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
16.
Sorel - Pencalow Lashawn (SPC-SR1-1416)
17.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
18.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
19.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
20.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
21. Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
22. Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
23. Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
24. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
25. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
26. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
27. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Champion
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
Class Reserve Champion
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
3.
Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
4.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
5.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
6.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
7.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
8.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
9.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
10.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
11.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
12.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
13.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
14.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
15.
Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
16.
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
17.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
18.
Kida - Albertslunds Silverclaw (SPC-MR2-1463)
19.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
20.
Kida - Albertslunds Lovebliss (SPC-MR2-1464)
21. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
22. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
23. felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
24. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
25. Kida - Albertslunds Raindrop (SPC-MR2-1462)
26. Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
27. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
28. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
29. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
30. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
31. Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
32. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
33. Sorel - Pencalow Misty (SPC-MR2-1417)
34. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
35. felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
36. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
37. Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
38. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
39. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Class Champion
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
Class Reserve Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
3.
Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
4.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
5.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
6.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
7.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
8.
Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
9.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
10.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
11.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
12.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
13.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
14.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
15.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
16.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
17.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
18.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
19.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
20.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
21. Kida - Lollipop Popsicle (SPC-SR2-1460)
22. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
23. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
24. Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
25. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
26. Kida - Blackbay's Snowflake (SPC-SR2-1456)
27. Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
28. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
29. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
30. felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
31. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
32. Kida - Oakyard's Ruffles (SPC-SR2-1457)
33. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
Class Champion
Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
Class Reserve Champion
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
3.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
4.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
5.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
6.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
7.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
8.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
9.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
10.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
11.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
12.
Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
13.
Sorel - Cadogan Leanira (SPC-MR1-1375)
14.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
15.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
16.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
17.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
18.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
19.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
20.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
21. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
22. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
23. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
24. Sorel - Funfair's Liona (SPC-MR1-1374)
25. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
26. Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
27. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
28. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
29. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
30. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
31. Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
32. Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
33. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
34. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
35. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
36. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
Class Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
3.
Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
4.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
5.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
6.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
7.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
8.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
9.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
10.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
11.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
12.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
13.
Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
14.
Sorel - Fame's Leonel (SPC-SR1-1368)
15.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
16.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
17.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
18.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
19.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
20.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
21. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
22. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
23. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
24. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
25. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
26. Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
27. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
28. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
29. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
30. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
31. elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
32. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
33. Sorel - Poniniemen Whimsical (SPC-SR1-1367)
Class Champion
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
3.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
4.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
5.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
6.
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
7.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
8.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
9.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
10.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
11.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
12.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
13.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
14.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
15.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
16.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
17.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
18.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
19.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
20.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
21. elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
22. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
23. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
24. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
25. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
26. Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
27. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Class Champion
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
Class Reserve Champion
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
3.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
4.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
5.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
6.
Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
7.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
8.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
9.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
10.
Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
11.
Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
12.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
13.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
14.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
15.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
16.
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
17.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
18.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
19.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
20.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
21. Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
22. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
23. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
24. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
25. taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
26. felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
27. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
28. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
29. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
30. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)