1. Riding Class R1, tammat -
33/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
27/40
3. Riding Class R2, tammat -
29/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
22/40
5. Driving Class R1, tammat -
27/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
27/40
7. Driving Class R2, tammat -
34/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
32/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
33/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
31/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
21/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
17/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
Show Reserve Champion
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
3. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
4. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
5. Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
6. Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
7. Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
8. Milja H. - Deimos Lei (SPC-SR2-1308)
9. Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
10. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
11. Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
12. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
Class Champion
Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
3.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
4.
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
5.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
6.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
7.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
8.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
9.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
10.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
11.
Sorel - Dawnelle Rewa (SPC-MR1-1362)
12.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
13.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
14.
Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
15.
Milja H. - Viviette Honey (SPC-MR1-1274)
16.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
17.
Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
18.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
19.
Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
20.
miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
21. Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
22. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
23. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
24. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
25. felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
26. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
27. Sorel - Roanoake Madeira (SPC-MR1-1371)
28. Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
29. Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
30. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
31. Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
32. Sorel - Follywall Nefisa (SPC-MR1-1370)
33. Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
Class Champion
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
Class Reserve Champion
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
3.
Milja H. - Blin Ysbryd (SPC-SR1-1276)
4.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
5.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
6.
Sorel - Narrows Yemn (SPC-SR1-1361)
7.
Dimma - Claridge Fluffy Ambience (SPC-SR1-638)
8.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
9.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
10.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
11.
Sorel - Jefton's Leroy (SPC-SR1-1364)
12.
Sorel - Karhukedon Stormrunner (SPC-SR1-1363)
13.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
14.
Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
15.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
16.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
17.
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
18.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
19.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
20.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
21. Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
22. Dimma - Claridge Roderick (SPC-SR1-639)
23. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
24. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
25. Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
26. Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
27. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
Class Champion
Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
Class Reserve Champion
Milja H. - Kivikannon Marilyn (SPC-MR2-1281)
3.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
4.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
5.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
6.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
7.
Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
8.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
9.
Dimma - Melanie v. Moons (SPC-MR2-667)
10.
Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
11.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
12.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
13.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
14.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
15.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
16.
Milja H. - Jussin Isa (SPC-MR2-1312)
17.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
18.
Milja H. - Arweinydd (SPC-MR2-1485)
19.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
20.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
21. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
22. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
23. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
24. Milja H. - Gimme Some Sugar v. Fryup (SPC-MR2-1314)
25. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
26. Dimma - Claridge Caoilfhionn (SPC-MR2-684)
27. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
28. Dimma - Llinos 5594 (SPC-MR2-682)
29. Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
Class Champion
Milja H. - Deimos Lei (SPC-SR2-1308)
Class Reserve Champion
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
3.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
4.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
5.
Milja H. - Chiguita (SPC-SR2-1280)
6.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
7.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
8.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
9.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
10.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
11.
Milja H. - Gaiety Peter-Pan (SPC-SR2-1315)
12.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
13.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
14.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
15.
Milja H. - Egyptian Isaac v. Pompeji (SPC-SR2-1307)
16.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
17.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
18.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
19.
Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
20.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
21. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
22. Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
Class Champion
Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
Class Reserve Champion
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
3.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
4.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
5.
Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
6.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
7.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
8.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
9.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
10.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
11.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
12.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
13.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
14.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
15.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
16.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
17.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
18.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
19.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
20.
Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
21. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
22. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
23. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
24. Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
25. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
26. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
27. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Class Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Class Reserve Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
3.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
4.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
5.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
6.
Sorel - Pencalow Lashawn (SPC-SR1-1416)
7.
Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
8.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
9.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
10.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
11.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
12.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
13.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
14.
Dimma - Claridge Shameless (SPC-SR1-642)
15.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
16.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
17.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
18.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
19.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
20.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
21. Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
22. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
23. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
24. Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
25. miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
26. Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
27. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
Class Champion
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
Class Reserve Champion
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
3.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
4.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
5.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
6.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
7.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
8.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
9.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
10.
Milja H. - Mymmeli (SPC-MR2-1279)
11.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
12.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
13.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
14.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
15.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
16.
Milja H. - Peanut Buttercup (SPC-MR2-1316)
17.
Sussu - Elin Isabelle (SPC-MR2-1412)
18.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
19.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
20.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
21. Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
22. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
23. Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
24. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
25. Sorel - Cadogan Enigma (SPC-MR2-1418)
26. Sorel - Pencalow Misty (SPC-MR2-1417)
27. Milja H. - Pompeji Ceres (SPC-MR2-1311)
28. Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
29. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
30. felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
31. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
32. felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
33. Milja H. - Piper Blakney (SPC-MR2-1277)
34. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
Class Champion
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
Class Reserve Champion
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
3.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
4.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
5.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
6.
Milja H. - J.J. Star (SPC-SR2-1282)
7.
Dimma - Bubba Shrimp (SPC-SR2-654)
8.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
9.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
10.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
11.
Milja H. - Gwahanol (SPC-SR2-1486)
12.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
13.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
14.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
15.
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
16.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
17.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
18.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
19.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
20.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
21. Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
22. Milja H. - Raymond v.d. Gateaway (SPC-SR2-1310)
23. Milja H. - Pompeji Eros (SPC-SR2-1306)
24. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
25. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
26. Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
27. Dimma - Benji Fiasco MET (SPC-SR2-656)
28. Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
29. Dimma - Claridge After School (SPC-SR2-657)
30. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
31. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
32. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Champion
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Reserve Champion
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
3.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
4.
Sorel - Funfair's Liona (SPC-MR1-1374)
5.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
6.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
7.
Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
8.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
9.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
10.
Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
11.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
12.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
13.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
14.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
15.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
16.
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
17.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
18.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
19.
Sussu - PP Romantic (SPC-MR1-1413)
20.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
21. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
22. Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
23. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
24. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
25. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
26. Sorel - Cadogan Leanira (SPC-MR1-1375)
27. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
28. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
29. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
30. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
31. Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
32. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
33. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
Class Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
3.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
4.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
5.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
6.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
7.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
8.
Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
9.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
10.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
11.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
12.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
13.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
14.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
15.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
16.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
17.
Sussu - Aberavon Ethan (SPC-SR1-1411)
18.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
19.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
20.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
21. Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
22. Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
23. Sorel - Poniniemen Whimsical (SPC-SR1-1367)
24. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
25. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
26. Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
27. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
28. Sorel - Fame's Leonel (SPC-SR1-1368)
29. Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
30. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
31. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
Class Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
Class Reserve Champion
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
3.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
4.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
5.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
6.
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
7.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
8.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
9.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
10.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
11.
Milja H. - Pompeji Discordia (SPC-MR2-1313)
12.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
13.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
14.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
15.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
16.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
17.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
18.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
19.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
20.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
21. Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
Class Champion
Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
Class Reserve Champion
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
3.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
4.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
5.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
6.
Milja H. - Smash Decease (SPC-SR2-1487)
7.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
8.
Dimma - Axel of Jewel (SPC-SR2-652)
9.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
10.
Milja H. - Vigor v. Nooboog (SPC-SR2-1278)
11.
Milja H. - Waypoint Sugar (SPC-SR2-1309)
12.
Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
13.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
14.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
15.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
16.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
17.
Dimma - Affection KH (SPC-SR2-651)