1. Driving Class R1, tammat -
35/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
29/40
3. Driving Class R2, tammat -
40/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
38/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
40/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
35/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
29/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
Show Reserve Champion
Elina - Marabou (SPC-MR2-1349)
3. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
4. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
5. Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
6. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
7. V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
8. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
Class Champion
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
Class Reserve Champion
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
3.
Milja H. - Viviette Honey (SPC-MR1-1274)
4.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
5.
Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
6.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
7.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
8.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
9.
Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
10.
Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
11.
Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
12.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
13.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
14.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
15.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
16.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
17.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
18.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
19.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
20.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
21. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
22. Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
23. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
24. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
25. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
26. Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
27. elen - Memory (SPC-MR1-806)
28. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
29. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
30. Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
31. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
32. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
33. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
34. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
35. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
Class Champion
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
Class Reserve Champion
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
3.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
4.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
5.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
6.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
7.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
8.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
9.
Sorel - Pencalow Lashawn (SPC-SR1-1416)
10.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
11.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
12.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
13.
Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
14.
Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
15.
Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
16.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
17.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
18.
Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
19.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
20.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
21. Milja H. - Blin Ysbryd (SPC-SR1-1276)
22. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
23. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
24. Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
25. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
26. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
27. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
28. Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
29. Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
Class Champion
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
3.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
4.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
5.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
6.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
7.
Milja H. - Jussin Isa (SPC-MR2-1312)
8.
Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
9.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
10.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
11.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
12.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
13.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
14.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
15.
Milja H. - Mymmeli (SPC-MR2-1279)
16.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
17.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
18.
Sussu - Elin Isabelle (SPC-MR2-1412)
19.
Milja H. - Kivikannon Marilyn (SPC-MR2-1281)
20.
Sorel - Pencalow Misty (SPC-MR2-1417)
21. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
22. Milja H. - Gimme Some Sugar v. Fryup (SPC-MR2-1314)
23. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
24. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
25. Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
26. Kida - Peppermints Cleo (SPC-MR2-1455)
27. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
28. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
29. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
30. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
31. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
32. Kida - Crowncastle's Apricot (SPC-MR2-1452)
33. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
34. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
35. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
36. Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
37. Sorel - Cadogan Enigma (SPC-MR2-1418)
38. Kida - Daydream's Lucy (SPC-MR2-1453)
39. Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
40. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
Class Champion
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
Class Reserve Champion
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
3.
Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
4.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
5.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
6.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
7.
Kida - Lollipop Popsicle (SPC-SR2-1460)
8.
Milja H. - Chiguita (SPC-SR2-1280)
9.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
10.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
11.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
12.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
13.
Milja H. - Gaiety Peter-Pan (SPC-SR2-1315)
14.
Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
15.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
16.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
17.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
18.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
19.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
20.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
21. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
22. Milja H. - Deimos Lei (SPC-SR2-1308)
23. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
24. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
25. Kida - Albertslunds Gus Gus (SPC-SR2-1469)
26. Milja H. - Egyptian Isaac v. Pompeji (SPC-SR2-1307)
27. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
28. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
29. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
30. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
31. Kida - Blackbay's Snowflake (SPC-SR2-1456)
32. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
33. Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
34. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
35. Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
36. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
37. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
38. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Class Champion
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
3.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
4.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
5.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
6.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
7.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
8.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
9.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
10.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
11.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
12.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
13.
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
14.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
15.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
16.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
17.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
18.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
19.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
20.
Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
21. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
22. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
23. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
24. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
25. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
26. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
27. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
28. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
29. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
30. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
31. Sorel - Funfair's Liona (SPC-MR1-1374)
32. Sussu - PP Romantic (SPC-MR1-1413)
33. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
34. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
35. Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
36. Sorel - Cadogan Leanira (SPC-MR1-1375)
37. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
38. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
39. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
40. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Class Champion
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
Class Reserve Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
3.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
4.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
5.
Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
6.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
7.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
8.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
9.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
10.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
11.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
12.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
13.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
14.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
15.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
16.
Sussu - Aberavon Ethan (SPC-SR1-1411)
17.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
18.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
19.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
20.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
21. Sorel - Fame's Leonel (SPC-SR1-1368)
22. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
23. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
24. Sorel - Poniniemen Whimsical (SPC-SR1-1367)
25. Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
26. Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
27. Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
28. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
29. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
30. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
31. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
32. Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
33. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
34. Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
35. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
36. Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
37. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
38. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
39. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
40. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
Class Champion
Elina - Marabou (SPC-MR2-1349)
Class Reserve Champion
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
3.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
4.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
5.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
6.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
7.
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
8.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
9.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
10.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
11.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
12.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
13.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
14.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
15.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
16.
Milja H. - Pompeji Ceres (SPC-MR2-1311)
17.
Milja H. - Peanut Buttercup (SPC-MR2-1316)
18.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
19.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
20.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
21. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
22. Milja H. - Pompeji Discordia (SPC-MR2-1313)
23. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
24. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
25. Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
26. Omppu - KW Magda (SPC-MR2-75)
27. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
28. Milja H. - Piper Blakney (SPC-MR2-1277)
29. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
30. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
31. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
32. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
33. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
34. Omppu - KW Balchder Cadence (SPC-MR2-63)
35. Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
Class Champion
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
Class Reserve Champion
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
3.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
4.
Milja H. - Raymond v.d. Gateaway (SPC-SR2-1310)
5.
Milja H. - Vigor v. Nooboog (SPC-SR2-1278)
6.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
7.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
8.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
9.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
10.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
11.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
12.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
13.
Omppu - KW Code Pajazzo (SPC-SR2-44)
14.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
15.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
16.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
17.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
18.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
19.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
20.
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
21. Milja H. - J.J. Star (SPC-SR2-1282)
22. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
23. Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
24. Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
25. Omppu - KW Castan (SPC-SR2-57)
26. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
27. Milja H. - Pompeji Eros (SPC-SR2-1306)
28. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
29. Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)