1. Riding Class R1, tammat -
24/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. Driving Class R1, tammat -
20/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
22/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
27/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
Show Supreme Champion
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Show Reserve Champion
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
3. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
4. Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
5. Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
6. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Champion
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
Class Reserve Champion
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
3.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
4.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
5.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
6.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
7.
Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
8.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
9.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
10.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
11.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
12.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
13.
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
14.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
15.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
16.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
17.
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
18.
Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
19.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
20.
Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
21. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
22. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
23. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
24. Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
Class Champion
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Roderick (SPC-SR1-639)
3.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
4.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
5.
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
6.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
7.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
8.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
9.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
10.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
11.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
12.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
13.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
14.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
15.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
16.
Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
17.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
18.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
19.
Dimma - Claridge Fluffy Ambience (SPC-SR1-638)
20.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
21. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
Class Champion
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
Class Reserve Champion
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
3.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
4.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
5.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
6.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
7.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
8.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
9.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
10.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
11.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
12.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
13.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
14.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
15.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
16.
Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
17.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
18.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
19.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
20.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
Class Champion
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
Class Reserve Champion
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
3.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
4.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
5.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
6.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
7.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
8.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
9.
Dimma - Claridge Shameless (SPC-SR1-642)
10.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
11.
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
12.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
13.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
14.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
15.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
16.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
17.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
18.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
19.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
20.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
21. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
22. Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
Class Champion
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
Class Reserve Champion
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
3.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
4.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
5.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
6.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
7.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
8.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
9.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
10.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
11.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
12.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
13.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
14.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
15.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
16.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
17.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
18.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
19.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
20.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
21. Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
22. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
23. Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
24. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
25. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
26. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
27. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
Class Champion
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Reserve Champion
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
3.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
4.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
5.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
6.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
7.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
8.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
9.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
10.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
11.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
12.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
13.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
14.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
15.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
16.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
17.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
18.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
19.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)